Suplování:   Středa 9.10.2019

datum výpisu: 7.10.2019 (12:52)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

A1

a12

(B12)

změna

Marek Michal

 

O1.B

1.hod

M

 

(A18)

supluje

Průšová Anna

(HN)

O2.A

2.hod

A1

 

(B23)

supluje

Moudrá Renata

(LA)

 

3.hod

D

 

(A02)

supluje

Vanča Jaromír

(VB)

 

4.hod

CJ

 

(A05)

supluje

Pavlíková Lucie

(VB)

 

7.hod

A1

M1

(A18)

spojí

Moudrá Renata

(RA)

 

7.hod

A1

a11

(A18)

změna

Moudrá Renata

 
 

8.hod

A1

M2

(B23)

spojí

Staňková Alena

(RA)

 

8.hod

A1

a12

(B23)

změna

Staňková Alena

 

O2.B

1.hod

BI

 

(B25)

supluje

Zbořilová Vendula

(LA)

 

2.hod

Z

 

(A13)

přesun <<

Pechová Ilona

z 7.10. (Po) 8.hod

 

2.hod

HV

   

odpadá

 

(JU)

 

3.hod

CJ

 

(A38)

supluje

Pavlíková Lucie

(HN)

1.A

6.hod

A1

a12

(B17)

přesun <<

Moudrá Renata

z 11.10. (Pá) 8.hod

 

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

7.hod

CH

   

odpadá

 

(SG)

1.B

3.hod

CJ

M1

(A16)

spojí

Pospíšil Aleš

(PD)

 

4.hod

M

Č2

(B23)

spojí

Přikrylová Dita

(PS)

 

4.hod

M

M2

(B23)

změna

Přikrylová Dita

 
 

6.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Svobodová Radka

z 7.hod

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

7. hod oběd

O5.A

4.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Hájková Ivanka

z 10.10. (Čt) 8.hod

 

4.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

O5.B

2.hod

ZSV

 

(A36)

změna

Hádrová Lenka

 
 

4.hod

M

Č1

(A06)

spojí

Škvařil Luděk

(HN)

 

4.hod

M

M2

(A06)

změna

Škvařil Luděk

 
 

5.hod

M

Č2

(A06)

spojí

Škvařil Luděk

(HN)

2.A

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

3.hod

ZSV

 

(B25)

supluje

Nečasová Jelena

(LA)

2.B

0.hod

Z

   

přesun >>

 

na 10.10. (Čt) 7.hod

 

2.hod

BI

 

(B34)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 8.hod

 

2.hod

CJ

   

odpadá

 

(VB)

 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 2.hod

O6.A

2.hod

M

 

(A25)

supluje

Škvařil Luděk

(RA)

 

8.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 9.hod

 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

9.hod

CH

   

přesun >>

 

na 8.hod

O6.B

3.hod

M

a11

(A24)

spojí

Matoušek Lukáš

(RD)

3.A

2.hod

A1

s21

(B11)

supluje

Becková Eva

(RD)

 

3.hod

A1

3SV2

(A18)

supluje

Moudrá Renata

(HJ)

3.B

2.hod

A1

s21

(B11)

supluje

Becková Eva

(RD)

 

3.hod

A1

3SV2

(A18)

supluje

Moudrá Renata

(HJ)

 

4.hod

TSP

 

(B25)

přesun <<

Zbořilová Vendula

z 11.10. (Pá) 8.hod

 

4.hod

CJ

   

odpadá

 

(JU)

 

5.hod

CH

 

(A35)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 10.10. (Čt) 9.hod

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 10.10. (Čt) 7.hod

O7.B

2.hod

M

 

(A24)

supluje

Šišková Jana

(SG)

4.A

1.- 8. hod exkurze

4.B

1.- 10. hod exkurze

O8.A

0.hod

D

D

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

A1

a11

(B13)

supluje

Moudrá Renata

(RD)

 

2.hod

BI

 

(A35)

supluje

Zbořilová Vendula

(HJ)

 

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

4.hod

CHS2

4CH2

 

odpadá

 

(SG)

 

5.hod

MS1

4Ms1

(A24)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

5.hod

DK1

4DK1

 

odpadá

 

(HV)

 

5.hod

BC1

4Bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

6.hod

PSY3

4PS3

 

odpadá

 

(HN)

 

8.hod

CH

CH

 

odpadá

 

(SG)

O8.B

1.- 8. hod exkurze

 

Zpracováno v systému Bakaláři