Suplování:   Čtvrtek 10.10.2019

datum výpisu: 9.10.2019 (11:58)

Změny v rozvrzích tříd:

O2.A

1.hod

OV

 

(A01)

supluje

Mlateček Ivan

(JU)

 

3.hod

M

 

(A38)

supluje

Škvařil Luděk

(RA)

O2.B

3.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Svobodová Radka

(KL)

 

6.hod

CJ

   

odpadá

 

(HN)

O3.A

1.hod

M

Dív

(A06)

spojí

Matoušek Lukáš

(BZ)

 

1.hod

M

Chl

(A06)

supluje

Matoušek Lukáš

(OH)

 

2.hod

M

Dív

(A25)

supluje

Matoušek Lukáš

(BZ)

 

2.hod

M

Chl

(A25)

spojí

Matoušek Lukáš

(OH)

O4.A

7.hod

CH

   

odpadá

 

(SG)

1.A

4.hod

CJ

Č1

(A13)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

4.hod

M

M1

(A38)

supluje

Škvařil Luděk

(RA)

 

5.hod

M

M2

(A38)

supluje

Škvařil Luděk

(RA)

 

7.hod

D

 

(A13)

přesun <<

Sadílková Zdeňka

z 8.hod

 

7.hod

BI

   

přesun >>

 

na 11.10. (Pá) 3.hod

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 7.hod

1.B

8.hod

TSP

   

přesun >>

 

na 11.10. (Pá) 5.hod

O5.A

4.hod

HV

HV

(B34)

spojí

Corrigan Johana

(JU)

 

5.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 9.10. (St) 4.hod

O5.B

4.hod

A1

VV2

(B13)

supluje

Ropová Denisa

(VB)

 

5.hod

A1

VV2

(A13)

supluje

Marek Michal

(VB)

2.A

8.hod

HV

HV2

 

odpadá

 

(PD)

 

9.hod

HV

HV2

 

odpadá

 

(PD)

2.B

7.hod

Z

 

(A11)

přesun <<

Kolařík Tomáš

z 9.10. (St) 0.hod

 

7.hod

CJ

   

odpadá

 

(VB)

 

8.hod

HV

HV1

 

odpadá

 

(JU)

 

9.hod

HV

HV1

 

odpadá

 

(JU)

O6.A

1.hod

BC1

2Bc1

(B23)

spojí

Marková Magdaléna

(SG)

 

6.hod

M

 

(A38)

supluje

Škvařil Luděk

(RA)

O6.B

1.hod

BC1

2Bc1

(B23)

spojí

Marková Magdaléna

(SG)

3.A

1.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

 

2.hod

A1

3SV2

(B34)

supluje

Schwartzhoff Steven

(HJ)

 

3.hod

A1

3BC1

(B25)

supluje

Becková Eva

(SG)

 

4.hod

CH

 

(B23)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 8.hod

 

4.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 4.hod

3.B

1.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

 

2.hod

A1

3SV2

(B34)

supluje

Schwartzhoff Steven

(HJ)

 

3.hod

A1

3BC1

(B25)

supluje

Becková Eva

(SG)

 

7.hod

BI

 

(A18)

přesun <<

Zbořilová Vendula

z 9.10. (St) 8.hod

 

7.hod

CJ

   

odpadá

 

(JU)

 

8.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 11.10. (Pá) 1.hod

 

9.hod

CH

   

přesun >>

 

na 9.10. (St) 5.hod

O7.A

2.hod

EA2

3EA2

(A18)

supluje

Ropová Denisa

(JI)

 

3.hod

A1

3BC1

(B25)

supluje

Becková Eva

(SG)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

O7.B

2.hod

EA2

3EA2

(A18)

supluje

Ropová Denisa

(JI)

 

3.hod

A1

3BC1

(B25)

supluje

Becková Eva

(SG)

4.A

1.- 8. hod exkurze

4.B

1.- 10. hod exkurze

O8.A

0.hod

CH

CH

 

odpadá

 

(SG)

 

6.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

6.hod

CHS2

4CH2

 

odpadá

 

(SG)

O8.B

0.- 8. hod exkurze

 

Zpracováno v systému Bakaláři