Suplování:   Pátek 11.10.2019

datum výpisu: 8.10.2019 (10:56)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

M

 

(A37)

supluje

Doleželová Marcela

(VA)

O1.B

1.hod

CJ

M1

(A03)

spojí

Krychtálková Kamila

(PU)

 

2.hod

CJ

M2

(A03)

spojí

Krychtálková Kamila

(PU)

 

4.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(OH)

 

5.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(VB)

 

6. hod oběd

O2.A

5.hod

M

M1

(A37)

supluje

Škvařil Luděk

(RA)

 

6.hod

M

M2

(A38)

supluje

Škvařil Luděk

(RA)

O2.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

D

 

(A06)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(OH)

 

2.hod

A1

a11

(A06)

změna

Hádrová Lenka

 
 

2.hod

A1

Č1

(A06)

spojí

Hádrová Lenka

(HN)

 

4.hod

OV

a12

(A06)

změna

Hádrová Lenka

 
 

4.hod

OV

Č2

(A06)

spojí

Hádrová Lenka

(HN)

O3.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

1.A

1.hod

BI

 

(B25)

supluje

Svobodová Radka

(SG)

 

3.hod

BI

 

(A18)

přesun <<

Svobodová Radka

z 10.10. (Čt) 7.hod

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(RA)

 

5.hod

F

Chp1

(A23)

spojí

Šubert Radim

(SG)

 

6.hod

F

Chp2

(A23)

spojí

Šubert Radim

(SG)

 

8.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 9.10. (St) 6.hod

1.B

2.hod

BI

n21

(A37)

supluje

Svobodová Radka

(VA)

 

4.hod

M

 

(A18)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 5.hod

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(VA)

 

5.hod

TSP

 

(B23)

přesun <<

Zbořilová Vendula

z 10.10. (Čt) 8.hod

 

5.hod

M

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7. hod oběd

O5.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

O5.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

3.hod

CH

 

(A34)

supluje

Marková Magdaléna

(OH)

 

6.hod

CJ

   

odpadá

 

(HN)

 

7.hod

Z

   

přesun >>

 

na 8.10. (Út) 3.hod

2.A

3.hod

N2

n21

(A04)

spojí

Hlaváček Josef

(VA)

2.B

4.hod

ZSV

 

(A04)

přesun <<

Nečasová Jelena

z 6.hod

 

4.hod

CJ

   

odpadá

 

(VB)

 

6. hod oběd

O6.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

3.A

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 8.10. (Út) 4.hod

3.B

1.hod

A1

a11

(A27)

přesun <<

Becková Eva

z 10.10. (Čt) 8.hod

 

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(JU)

 

8.hod

TSP

   

přesun >>

 

na 9.10. (St) 4.hod

 

5. hod oběd

O7.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

3.hod

CJ

 

(B23)

přesun <<

Přibylová Petra

z 8.10. (Út) 8.hod

 

3.hod

CH

   

odpadá

 

(SG)

 

4.hod

A1

a11

(B15)

výměna <<

Přibylová Petra

z 7.10. (Po) 6.hod

 

4.hod

A1

a12

(B17)

výměna <<

Jiříčková Pavla

z 7.10. (Po) 6.hod

 

4.hod

D

   

výměna >>

 

na 7.10. (Po) 6.hod

O7.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

2.hod

A1

 

(A25)

supluje

Moudrá Renata

(SG)

4.A

0.- 8. hod exkurze

4.B

0.- 10. hod exkurze

O8.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

O8.B

1.- 8. hod exkurze

 

Zpracováno v systému Bakaláři