Suplování:   Středa 23.10.2019

datum výpisu: 22.10.2019 (14:28)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

A1

a12

(A02)

změna

Marek Michal

 
 

6. hod oběd

O2.A

7.hod

A1

M1

(A18)

spojí

Moudrá Renata

(RA)

 

7.hod

A1

a11

(A18)

změna

Moudrá Renata

 
 

8.hod

A1

M2

(A13)

spojí

Staňková Alena

(RA)

 

8.hod

A1

a12

(A13)

změna

Staňková Alena

 

2.A

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

O6.A

2.hod

M

 

(A36)

supluje

Hájková Ivanka

(RA)

O6.B

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

5.hod

BI

 

(A13)

přesun <<

Svobodová Radka

z 24.10. (Čt) 8.hod

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(ML)

3.A

2.hod

FR

f21

(A25)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

2.hod

N2

n21

(A25)

spojí

Jiříčková Pavla

(PL)

 

3.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(ML)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(ML)

3.B

2.hod

FR

f21

(A25)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

2.hod

N2

n21

(A25)

spojí

Jiříčková Pavla

(PL)

 

3.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Haluza Jakub

 

O7.A

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

O7.B

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

4.A

3.hod

N2

n21

(A37)

spojí

Hlaváček Josef

(PL)

 

4.hod

SPV2

4SV2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

5.hod

MS1

4Ms1

(A24)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

6.hod

CJ3

4CJ3

 

odpadá

 

(PL)

4.B

3.hod

N2

n21

(A37)

změna

Hlaváček Josef

 
 

4.hod

SPV2

4SV2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

6.hod

CJ3

4CJ3

 

odpadá

 

(PL)

O8.A

0.hod

D

D

 

přesun >>

 

na 24.10. (Čt) 3.hod

 

5.hod

MS1

4Ms1

(A24)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

6.hod

CJ3

4CJ3

 

odpadá

 

(PL)

O8.B

4.hod

SPV2

4SV2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

5.hod

MS1

4Ms1

(A24)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

6.hod

CJ3

4CJ3

 

odpadá

 

(PL)

 

Zpracováno v systému Bakaláři