Suplování:   Úterý 5.11.2019

datum výpisu: 4.11.2019 (18:21)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Moudrá Renata

(MM)

 

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(LA)

 

7.hod

A1

a12

(A31)

spojí

Schwartzhoff Steven

(MM)

 

7.hod

AK

ak2

(A31)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

4., 5. hod divadlo

 

6. hod oběd

O1.B

4., 5. hod divadlo

 

6. hod oběd

O2.A

3.hod

M

 

(A38)

supluje

Doleželová Marcela

(RA)

 

4., 5. hod divadlo

 

6. hod oběd

O2.B

4., 5. hod divadlo

 

6. hod oběd

O3.B

1.hod

M

M2

(A03)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 8.hod

 

1.hod

F

Fp2

(A23)

přesun <<

Dankovičová Ludmila

z 8.hod

 

1.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

3.hod

CJ

 

(A26)

supluje

Juráková Ivana

(CH)

 

8.hod

M

M2

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

F

Fp2

 

přesun >>

 

na 1.hod

O4.A

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

6.hod

A1

a11

(A01)

spojí

Hádrová Lenka

(MM)

 

6.hod

A1

a12

(A01)

změna

Hádrová Lenka

 

O4.B

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

3.hod

HV

 

(B34)

přesun <<

Corrigan Johana

z 7.11. (Čt) 7.hod

 

3.hod

BI

   

odpadá

 

(RM)

1.A

4.hod

M

M1

(A38)

supluje

Hájková Ivanka

(RA)

 

5.hod

M

M2

(A27)

supluje

Hájková Ivanka

(RA)

O5.A

4.hod

M

Č1

(A04)

spojí

Krahulcová Iveta

(CH)

 

5.hod

M

Č2

(A02)

spojí

Krahulcová Iveta

(CH)

O5.B

6.hod

A1

a12

(B13)

přesun <<

Pechová Ilona

z 8.hod

 

6.hod

M

M1

(A25)

přesun <<

Škvařil Luděk

z 8.hod

 

6.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

8.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

M

M1

 

přesun >>

 

na 6.hod

2.A

2.hod

A1

a11

(A03)

spojí

Přibylová Petra

(RM)

 

2.hod

A1

a12

(A03)

změna

Přibylová Petra

 
 

3.hod

AS1

2AS1

(B23)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

6.hod

M

 

(A18)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 8.11. (Pá) 7.hod

 

6.hod

CJ

   

odpadá

 

(CH)

2.B

3.hod

AS1

2AS1

(B23)

změna

Schwartzhoff Steven

 

O6.A

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ML)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ML)

O6.B

6. hod oběd

3.A

1.hod

F

 

(A35)

přesun <<

Nevlud Pavel

z 8.hod

 

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(CH)

 

4.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 7.11. (Čt) 8.hod

 

4.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

8.hod

F

   

přesun >>

 

na 1.hod

O7.A

4.hod

IT

IT2

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(RM)

 

5.hod

IT

IT1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(RM)

 

6.hod

CJ

 

(A13)

přesun <<

Přibylová Petra

z 8.hod

 

8.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

7. hod oběd

O7.B

8.hod

BI

   

odpadá

 

(RM)

4.A

4.hod

A1

a11

(A37)

změna

Moudrá Renata

 
 

4.hod

A1

a12

(A37)

spojí

Moudrá Renata

(MM)

 

6.hod

MS1

4Ms1

(A24)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

4.B

2.hod

CJ

 

(A24)

supluje

Juráková Ivana

(HJ)

O8.A

1.hod

M

M1

(A25)

změna

Šišková Jana

 
 

5.hod

F

 

(A23)

supluje

Šubert Radim

(HJ)

 

6.hod

MS1

4Ms1

(A24)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

O8.B

3.hod

D

 

(A18)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(HJ)

 

5.hod

CJ

 

(A36)

přesun <<

Valoušková Barbora

z 4.11. (Po) 5.hod

 

5.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 4.11. (Po) 2.hod

 

6.hod

MS1

4Ms1

(A24)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

Zpracováno v systému Bakaláři