Suplování:   Středa 20.11.2019

datum výpisu: 20.11.2019 (10:45)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

AK

ak2

(B17)

supluje

Corrigan Johana

(SW)

 

4.hod

AK

ak1

(A31)

supluje

Moudrá Renata

(SW)

 

5. hod oběd

O2.A

1.hod

Z

 

(A24)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

3.hod

VV

 

(A06)

změna

Valoušková Barbora

 
 

4.hod

VV

 

(A01)

změna

Valoušková Barbora

 
 

6.hod

BI

 

(A05)

supluje

Lakomá Šárka

(VA)

O3.B

7.hod

D

 

(A18)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 

O4.A

2.hod

Z

 

(A24)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

7.hod

VV

Vv1

(A04)

změna

Svozilová Helena

 
 

8.hod

VV

Vv2

(A04)

změna

Svozilová Helena

 

O4.B

5.hod

M

Č1

(A27)

spojí

Nevlud Pavel

(KK)

 

6.hod

M

Č2

(A26)

spojí

Nevlud Pavel

(KK)

1.A

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(MU)

 

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(MU)

 

5.hod

D

 

(A37)

přesun <<

Sadílková Zdeňka

z 21.11. (Čt) 8.hod

 

7.hod

CH

   

přesun >>

 

na 18.11. (Po) 6.hod

 

6. hod oběd

1.B

4.hod

CJ

Č2

(A16)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

O5.A

1.hod

M

a11

(A28)

spojí

Krahulcová Iveta

(SW)

 

2.hod

M

a12

(A26)

spojí

Krahulcová Iveta

(SW)

 

3.hod

Z

 

(A02)

změna

Pechová Ilona

 

O5.B

2.hod

ZSV

 

(A25)

změna

Hádrová Lenka

 
 

6.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(SW)

2.A

4.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Pavlíková Lucie

(VA)

 

4.hod

N2

n22

(A38)

změna

Hlaváček Josef

 

2.B

0.hod

Z

 

(A18)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

4.hod

N2

n22

(A38)

změna

Hlaváček Josef

 

O6.A

1.hod

Z

 

(A16)

změna

Pechová Ilona

 

O6.B

5.hod

ZSV

 

(A04)

změna

Mlateček Ivan

 

3.A

3.hod

SPV2

3SV2

 

odpadá

 

(HJ)

3.B

3.hod

TSP2

3TSP

(A33)

změna

Zbořilová Vendula

 
 

3.hod

SPV2

3SV2

 

odpadá

 

(HJ)

 

7.hod

BI

 

(B23)

přesun <<

Zbořilová Vendula

z 8.hod

 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

5. hod oběd

4.A

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

5.hod

MS1

4Ms1

(A26)

změna

Rašková Hana

 
 

5.hod

AS1

4AS1

 

odpadá

 

(SW)

 

6.hod

PSY3

4PS3

(A25)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

6.hod

ZS3

4ZS3

(A02)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

8.hod

D

D

 

odpadá

 

(VA)

4.B

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

5.hod

AS1

4AS1

 

odpadá

 

(SW)

 

6.hod

PSY3

4PS3

(A25)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

6.hod

ZS3

4ZS3

(A02)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

6.hod

DS3

4DS3

(B17)

změna

Pospíšil Aleš

 

O8.A

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

5.hod

MS1

4Ms1

(A26)

změna

Rašková Hana

 
 

6.hod

PSY3

4PS3

(A25)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

6.hod

ZS3

4ZS3

(A02)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

6.hod

DS3

4DS3

(B17)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

2. hod maturitní zkoušky

O8.B

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

5.hod

MS1

4Ms1

(A26)

změna

Rašková Hana

 
 

6.hod

PSY3

4PS3

(A25)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

6.hod

ZS3

4ZS3

(A02)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

6.hod

DS3

4DS3

(B17)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

3. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři