Suplování:   Čtvrtek 19.12.2019

datum výpisu: 19.12.2019 (7:19)

Změny v rozvrzích tříd:

O2.A

1.hod

Z

 

(A01)

supluje

Kolařík Tomáš

(JU)

 

5. hod oběd

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

CJ

 

(A06)

přesun <<

Hnízdilová Hana

z 6.hod

 

1.hod

F

   

odpadá

 

(DA)

 

6.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 1.hod

O3.A

1.hod

TV

Dív

(mim)

změna

Bálintová Zuzana

 
 

2.hod

TV

Dív

(mim)

změna

Bálintová Zuzana

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

4.hod

SP

 

(A13)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(DA)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

4.hod

HV

HV

(B34)

spojí

Corrigan Johana

(JU)

 

5.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

4.hod

BI

VV2

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(VB)

 

5.hod

VV

VV2

 

odpadá

 

(VB)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

1.hod

DK1

2DK1

 

odpadá

 

(HV)

 

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

DK1

2DK1

 

odpadá

 

(HV)

 

2.hod

CH

 

(A24)

supluje

Marková Magdaléna

(DA)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

1.hod

BC1

2Bc1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(SG)

 

1.hod

DK1

2DK1

 

odpadá

 

(HV)

 

3.hod

RU

r21

(B12)

spojí

Jaime-Cardona Adela

(KR)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

BC1

2Bc1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(SG)

 

1.hod

DK1

2DK1

 

odpadá

 

(HV)

 

3.hod

RU

r21

(B12)

spojí

Jaime-Cardona Adela

(KR)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

3.hod

DK1

3DK1

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(HV)

 

3.hod

BC1

3BC1

(A34)

supluje

Marková Magdaléna

(SG)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

3.hod

BC1

3BC1

(A34)

supluje

Marková Magdaléna

(SG)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

3.hod

DK1

3DK1

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(HV)

 

3.hod

BC1

3BC1

(A34)

supluje

Marková Magdaléna

(SG)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

3.hod

DK1

3DK1

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(HV)

 

3.hod

BC1

3BC1

(A34)

supluje

Marková Magdaléna

(SG)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

1.hod

TV

Dív

(T1)

změna

Klíč Bronislav

 
 

1.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Klíč Bronislav

(MU)

 

2.hod

TV

Dív

(T1)

změna

Klíč Bronislav

 
 

2.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Klíč Bronislav

(MU)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

2.hod

CJ

 

(A38)

supluje

Hnízdilová Hana

(JU)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

0.hod

CH

CH

 

odpadá

 

(SG)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

0.hod

CH

CH

 

odpadá

 

(SG)

 

1.hod

ZSV

 

(B34)

přesun <<

Haluza Jakub

z 5.hod

 

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(VB)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

 

Zpracováno v systému Bakaláři