Suplování:   Úterý 14.1.2020

datum výpisu: 13.1.2020 (8:09)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

1.hod

A1

a11

(A03)

změna

Fojtík Jakub

 
 

1.hod

A1

M1

(A03)

spojí

Fojtík Jakub

(PU)

 

2.hod

D

 

(A18)

přesun <<

Vanča Jaromír

z 6.hod

 

2.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(FJ)

 

2.hod

M

M2

 

odpadá

 

(PU)

 

5.hod

M

 

(A03)

supluje

Jančíková Marie

(PU)

 

6. hod oběd

O2.A

2.hod

M

 

(A35)

přesun <<

Rašková Hana

z 13.1. (Po) 6.hod

 

2.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(MD)

 

2.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(SN)

O2.B

1.hod

AK

 

(A06)

supluje

Schwartzhoff Steven

(SH)

 

2.hod

F

 

(A13)

supluje

Dankovičová Ludmila

(SH)

 

3.hod

M

a11

(A05)

spojí

Jančíková Marie

(HD)

 

4.hod

M

a12

(A03)

spojí

Jančíková Marie

(HD)

 

7.hod

CJ

   

odpadá

 

(HN)

O3.A

1.hod

IVT

IVT1

(B31)

změna

Střídecký František

 
 

1.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(DL)

 

2.hod

IVT

IVT1

(B31)

změna

Střídecký František

 
 

2.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(DL)

 

3.hod

D

 

(A18)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 15.1. (St) 6.hod

 

3.hod

CJ

Č1

 

odpadá

 

(PP)

 

3.hod

M

M1

 

odpadá

 

(MT)

 

4.hod

Z

 

(A11)

přesun <<

Kolařík Tomáš

z 8.hod

 

4.hod

CJ

Č2

 

odpadá

 

(PP)

 

4.hod

M

M2

 

odpadá

 

(MT)

 

6.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(MT)

 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

5. hod oběd

O3.B

4.hod

D

 

(A02)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 15.1. (St) 7.hod

 

4.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(CJ)

 

4.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(BC)

 

6.hod

SP

s21

(B15)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 

O4.A

5.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

 

6.hod

CJ

 

(A01)

přesun <<

Pavlíková Lucie

z 8.hod

 

6.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(MM)

 

6.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(HD)

 

8.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 6.hod

O4.B

3.hod

Z

 

(A35)

supluje

Kolařík Tomáš

(RM)

 

5.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

 

7.hod

VDT

VDT2

 

odpadá

 

(DL)

 

8.hod

VDT

VDT2

 

odpadá

 

(DL)

1.A

4.hod

M

a11

(A38)

spojí

Rašková Hana

(PE)

 

5.hod

M

a12

(A27)

spojí

Rašková Hana

(MD)

O5.A

2.hod

SP

s21

(A03)

změna

Jaime-Cardona Adela

 
 

6. hod oběd

O5.B

2.hod

SP

s21

(A03)

změna

Jaime-Cardona Adela

 
 

4.hod

M

 

(A27)

změna

Škvařil Luděk

 

2.A

2.hod

ZSV

 

(A06)

přesun <<

Nečasová Jelena

z 8.hod

 

2.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(RM)

 

2.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(PP)

 

3.hod

IV

2IV1

(A24)

spojí

Hájková Ivanka

(DL)

 

3.hod

AS1

2AS1

(A04)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 2.hod

2.B

3.hod

AS1

2AS1

(A04)

změna

Schwartzhoff Steven

 

O6.A

3.hod

IV

2IV1

(A24)

spojí

Hájková Ivanka

(DL)

 

4.hod

HV

HV

(Aula)

změna

Juráková Ivana

 
 

4.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(SH)

 

5.hod

HV

HV

(Aula)

změna

Juráková Ivana

 
 

5.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(SH)

O6.B

3.hod

IV

2IV1

(A24)

spojí

Hájková Ivanka

(DL)

 

4.hod

HV

HV

(Aula)

změna

Juráková Ivana

 
 

4.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(SH)

 

5.hod

HV

HV

(Aula)

změna

Juráková Ivana

 
 

5.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(SH)

3.A

3.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(RD)

 

3.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

3.B

3.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(RD)

 

3.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

O7.A

1.hod

ZSV

 

(A25)

změna

Staňková Alena

 
 

3.hod

N2

n21

(B15)

změna

Vanča Jaromír

 
 

4.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 7.hod

 

4.hod

VDT

VDT1

 

odpadá

 

(DL)

 

4.hod

IT

IT2

 

odpadá

 

(RM)

 

5.hod

F

 

(A35)

přesun <<

Šubert Radim

z 15.1. (St) 6.hod

 

5.hod

VDT

VDT2

 

odpadá

 

(DL)

 

5.hod

IT

IT1

 

odpadá

 

(RM)

 

7.hod

CH

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 15.1. (St) 8.hod

O7.B

1.hod

CH

 

(A31)

výměna <<

Svobodová Gabriela

z 17.1. (Pá) 2.hod

 

1.hod

F

   

výměna >>

 

na 17.1. (Pá) 2.hod

 

3.hod

N2

n21

(A01)

změna

Hlaváček Josef

 
 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 13.1. (Po) 4.hod

4.A

4.hod

CJ

 

(A37)

přesun <<

Hnízdilová Hana

z 16.1. (Čt) 5.hod

 

4.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(MD)

 

4.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(MM)

4.B

1.hod

CJ

 

(A01)

změna

Juráková Ivana

 
 

2.hod

ZSV

 

(B23)

změna

Haluza Jakub

 
 

3.hod

M

 

(A31)

supluje

Šišková Jana

(PU)

 

6.hod

AS1

4as1

(A38)

spojí

Schwartzhoff Steven

(RD)

 

6.hod

MS1

4ms1

 

odpadá

 

(PU)

O8.A

1.- 6. hod testy

O8.B

1.- 6. hod testy

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři