Suplování:   Pondělí 20.1.2020

datum výpisu: 16.1.2020 (14:52)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(LA)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(LA)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

 

4., 5. hod soutěže

 

6. hod oběd

O1.B

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ZV)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ZV)

 

3., 4. hod soutěže

O2.A

1.hod

TV

Dív

(T1)

spojí

Mlateček Ivan

(BZ)

 

1.hod

TV

Chl

(T1)

změna

Mlateček Ivan

 
 

2.hod

TV

Dív

(T1)

spojí

Mlateček Ivan

(BZ)

 

2.hod

TV

Chl

(T1)

změna

Mlateček Ivan

 
 

3.hod

D

 

(B25)

supluje

Vanča Jaromír

(LA)

O2.B

1.hod

M

 

(A06)

přesun <<

Jančíková Marie

z 3.hod

 

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(SR)

 

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

F

 

(A21)

přesun <<

Dankovičová Ludmila

z 6.hod

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(SR)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

 

3.hod

Z

 

(A06)

přesun <<

Pechová Ilona

z 8.hod

 

3.hod

M

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6. hod oběd

O3.A

2.hod

A1

 

(A06)

supluje

Jiříčková Pavla

(SH)

 

5.hod

A1

Vv1

(B11)

supluje

Pechová Ilona

(SH)

 

6.hod

VV

Vv2

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(SH)

O3.B

3.hod

CH

Dív

(A34)

supluje

Doleželová Marcela

(BZ)

 

3.hod

CH

Chl

(A34)

spojí

Doleželová Marcela

(OH)

 

4.hod

HV

Dív

(B34)

supluje

Corrigan Johana

(BZ)

 

4.hod

HV

Chl

(B34)

spojí

Corrigan Johana

(OH)

 

8.hod

OV

   

odpadá

 

(SH)

O4.B

2.hod

A1

a11

(A26)

přesun <<

Marek Michal

z 23.1. (Čt) 6.hod

 

2.hod

A1

a12

(A11)

přesun <<

Přibylová Petra

z 23.1. (Čt) 6.hod

 

2.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

1.A

1.hod

IVT

 

(B31)

supluje

Šubert Radim

(KO)

 

3.hod

IVT

 

(B31)

supluje

Hlaváček Josef

(SA)

1.B

0.- 14. hod lyžařský kurz

O5.A

0.- 9. hod lyžařský kurz

O5.B

0.- 14. hod lyžařský kurz

2.A

1.hod

M

 

(A11)

supluje

Přikrylová Dita

(LA)

 

2.hod

CJ

 

(A13)

přesun <<

Chaloupková Helena

z 22.1. (St) 6.hod

 

2.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

2.B

2.hod

CJ

 

(A18)

supluje

Valoušková Barbora

(ZV)

 

11.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

12.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

13.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

O6.B

3.hod

M

 

(A18)

přesun <<

Střídecký František

z 22.1. (St) 8.hod

 

3.hod

F

   

odpadá

 

(KH)

 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

3.A

2.hod

D

 

(B25)

supluje

Pospíšil Aleš

(LA)

 

4.hod

A1

a11

(B11)

změna

Becková Eva

 
 

5.hod

M

 

(A23)

změna

Nevlud Pavel

 
 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

3.B

0.hod

TSP

   

odpadá

 

(ZV)

 

1.hod

A1

a11

(B23)

přesun <<

Becková Eva

z 8.hod

 

1.hod

BI

   

odpadá

 

(ZV)

 

4.hod

CH

 

(A33)

supluje

Marková Magdaléna

(JU)

 

8.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

11.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

12.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

13.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

6. hod oběd

O7.A

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

4.A

1.hod

M

Č1

(A37)

spojí

Šišková Jana

(HN)

 

2.hod

M

Č2

(A36)

spojí

Šišková Jana

(HN)

 

4.hod

ZS3

4ZS3

(A11)

supluje

Pechová Ilona

(KO)

 

4.hod

BS3

4BS3

 

odpadá

 

(SR)

 

4.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

4.B

1.hod

F

Č1

(A21)

supluje

Dankovičová Ludmila

(JU)

 

1.hod

F

M1

(A21)

spojí

Dankovičová Ludmila

(PU)

 

2.hod

BI

Č2

(A35)

spojí

Svobodová Gabriela

(JU)

 

2.hod

BI

M2

(A35)

supluje

Svobodová Gabriela

(PU)

 

3.hod

BI

 

(A38)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 23.1. (Čt) 8.hod

 

3.hod

CJ

   

odpadá

 

(JU)

 

4.hod

ZS3

4ZS3

(A11)

supluje

Pechová Ilona

(KO)

 

4.hod

BS3

4BS3

 

odpadá

 

(SR)

 

9.hod

TSP

   

odpadá

 

(ZV)

 

11.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

12.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

13.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

O8.A

3.hod

A1

 

(A11)

supluje

Hádrová Lenka

(ZV)

 

4.hod

ZS3

4ZS3

(A11)

supluje

Pechová Ilona

(KO)

 

4.hod

BS3

4bs3

 

odpadá

 

(ZV)

 

4.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

6. hod oběd

O8.B

4.hod

ZS3

4ZS3

(A11)

supluje

Pechová Ilona

(KO)

 

4.hod

BS3

4bs3

 

odpadá

 

(ZV)

 

4.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

Zpracováno v systému Bakaláři