Suplování:   Středa 22.1.2020

datum výpisu: 20.1.2020 (14:36)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

A1

ak2

(B34)

spojí

Marek Michal

(SW)

 

4.hod

A1

a11

(A31)

změna

Becková Eva

 
 

4.hod

A1

ak1

(A31)

spojí

Becková Eva

(SW)

 

6. hod oběd

O1.B

4.hod

M

 

(A03)

supluje

Hájková Ivanka

(PU)

 

6.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(FJ)

 

5. hod oběd

O2.A

1.hod

D

 

(A13)

přesun <<

Vanča Jaromír

z 6.hod

 

1.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

2.hod

CJ

 

(B23)

supluje

Pospíšil Aleš

(LA)

 

6.hod

M

M1

(A31)

přesun <<

Rašková Hana

z 7.hod

 

6.hod

A1

a11

(B11)

přesun <<

Moudrá Renata

z 7.hod

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

7.hod

M

M2

(A38)

přesun <<

Rašková Hana

z 8.hod

 

7.hod

A1

a12

(B15)

přesun <<

Staňková Alena

z 8.hod

 

7.hod

M

M1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

M

M2

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 7.hod

O2.B

1.hod

F

 

(A21)

přesun <<

Dankovičová Ludmila

z 23.1. (Čt) 1.hod

 

1.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

2.hod

CJ

 

(A26)

supluje

Hnízdilová Hana

(JU)

O4.A

2.hod

PR

 

(B25)

přesun <<

Hádrová Lenka

z 24.1. (Pá) 1.hod

 

2.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

3.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(FJ)

 

4.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(FJ)

1.A

1.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Šubert Radim

(ST)

 

2.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Šubert Radim

(ST)

 

3.hod

CJ

Dív

(A11)

spojí

Sadílková Zdeňka

(KO)

 

3.hod

CJ

Chl

(A11)

supluje

Sadílková Zdeňka

(MU)

 

4.hod

F

Dív

(A38)

spojí

Šubert Radim

(KO)

 

4.hod

F

Chl

(A38)

supluje

Šubert Radim

(MU)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

0.- 14. hod lyžařský kurz

O5.A

0.- 9. hod lyžařský kurz

O5.B

0.- 14. hod lyžařský kurz

2.A

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

3.hod

M

 

(A06)

supluje

Přikrylová Dita

(LA)

 

6. hod oběd

2.B

0.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

ZSV

 

(A04)

přesun <<

Nečasová Jelena

z 24.1. (Pá) 6.hod

 

5.hod

TSP

   

odpadá

 

(ZV)

O6.A

3.hod

CH

 

(A27)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 9.hod

 

3.hod

F

   

odpadá

 

(KH)

 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

9.hod

CH

   

přesun >>

 

na 3.hod

O6.B

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

6.hod

M

Fp1

(A25)

supluje

Střídecký František

(KH)

 

8.hod

M

   

přesun >>

 

na 20.1. (Po) 3.hod

 

7. hod oběd

3.A

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

3.B

3.hod

DG2

3DG2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(PU)

 

3.hod

M

3TSP

(A31)

supluje

Hájková Ivanka

(ZV)

 

4.hod

CH

 

(A27)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 23.1. (Čt) 9.hod

 

4.hod

CJ

   

odpadá

 

(JU)

 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(ZV)

O7.A

3.hod

DG2

3DG2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(PU)

O7.B

3.hod

DG2

3DG2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(PU)

 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

4.A

5.hod

AS1

4AS1

 

odpadá

 

(SW)

 

5.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(KH)

 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

4.B

1.hod

BI

 

(A38)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 24.1. (Pá) 0.hod

 

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(JU)

 

4.hod

TSP2

4TSP

(B25)

supluje

Svobodová Radka

(ZV)

 

5.hod

MS1

4ms1

(A31)

supluje

Škvařil Luděk

(PU)

 

5.hod

AS1

4AS1

 

odpadá

 

(SW)

 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

O8.A

0.hod

D

D

 

odpadá

 

(OH)

 

5.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(KH)

 

6.hod

BS3

4bs3

(B25)

spojí

Svobodová Radka

(ZV)

 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

O8.B

5.hod

MS1

4MS1

 

odpadá

 

(KH)

 

6.hod

BS3

4bs3

(B25)

spojí

Svobodová Radka

(ZV)

 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

 

Zpracováno v systému Bakaláři