Suplování:   Pátek 24.1.2020

datum výpisu: 22.1.2020 (14:25)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

M

 

(B25)

supluje

Přikrylová Dita

(VA)

 

2.hod

CJ

 

(B23)

supluje

Pospíšil Aleš

(LA)

O1.B

1.hod

CJ

M1

(A03)

spojí

Krychtálková Kamila

(PU)

 

2.hod

CJ

M2

(A03)

spojí

Krychtálková Kamila

(PU)

 

3.hod

A1

 

(B25)

supluje

Fojtík Jakub

(LA)

 

4.hod

OV

Chl

(A01)

supluje

Svozilová Helena

(ZV)

 

4.hod

OV

Dív

(A01)

spojí

Svozilová Helena

(OH)

O2.A

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Svobodová Radka

(BZ)

O2.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

Z

 

(A11)

supluje

Pechová Ilona

(OH)

O3.A

6.hod

HV

   

přesun >>

 

na 23.1. (Čt) 2.hod

 

5. hod oběd

O3.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

3.hod

M

 

(A02)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 6.hod

 

3.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

5. hod oběd

O4.A

1.hod

A1

a12

(B34)

přesun <<

Hádrová Lenka

z 6.hod

 

1.hod

PR

   

přesun >>

 

na 22.1. (St) 2.hod

 

6.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

7.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

O4.B

4.hod

VDT

 

(B31)

supluje

Fojtík Jakub

(KO)

1.A

0., 5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

0.- 14. hod lyžařský kurz

O5.A

0.- 9. hod lyžařský kurz

O5.B

0.- 14. hod lyžařský kurz

2.A

2.hod

A1

a11

(B03)

změna

Romášek Marek

 
 

3.hod

CJ

n22

(A04)

supluje

Chaloupková Helena

(HK)

 

3.hod

CJ

n21

(A04)

spojí

Chaloupková Helena

(VA)

 

5.hod

M

 

(A27)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 7.hod

 

5.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

7.hod

M

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.B

0.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

3.hod

CJ

n22

(A04)

supluje

Chaloupková Helena

(HK)

 

6. hod oběd

O6.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

ZSV

 

(A06)

přesun <<

Mlateček Ivan

z 5.hod

 

1.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

6.hod

F

Fp1

 

odpadá

 

(KH)

 

7.hod

F

Fp2

 

odpadá

 

(KH)

 

5. hod oběd

O6.B

1.hod

BI

 

(B23)

přesun <<

Svobodová Radka

z 23.1. (Čt) 8.hod

 

1.hod

Z

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Z

 

(A11)

přesun <<

Pechová Ilona

z 1.hod

 

2.hod

F

   

odpadá

 

(KH)

3.A

8.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

3.B

1.hod

CJ

 

(A02)

supluje

Hnízdilová Hana

(JU)

 

4.hod

IT

IT1

(B21)

změna

Marek Michal

 
 

8.hod

TSP

   

odpadá

 

(ZV)

 

5. hod oběd

O7.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

O7.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

4.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

4.B

0.hod

BI

   

přesun >>

 

na 22.1. (St) 1.hod

 

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(HK)

 

3.hod

M

 

(A31)

supluje

Dankovičová Ludmila

(PU)

 

5. hod oběd

O8.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

O8.B

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

Zpracováno v systému Bakaláři