Suplování:   Úterý 28.1.2020

datum výpisu: 27.1.2020 (21:18)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

M

Dív

(A34)

spojí

Doleželová Marcela

(LA)

 

3.hod

M

Chl

(A34)

supluje

Doleželová Marcela

(KL)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

M

M1

(A31)

supluje

Jančíková Marie

(PU)

 

2.hod

M

M2

(A31)

supluje

Jančíková Marie

(PU)

 

5.hod

M

 

(A03)

supluje

Jančíková Marie

(PU)

O2.A

3., 4. hod soutěže

O2.B

3., 4. hod soutěže

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

6.hod

RU

r21

(A01)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(NJ)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

M

 

(B25)

supluje

Přikrylová Dita

(LA)

 

6.hod

RU

r21

(A01)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(NJ)

 

6.hod

SP

s21

(A01)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

Z

Dív

(A06)

supluje

Kolařík Tomáš

(BZ)

 

2.hod

Z

Dív

(A06)

supluje

Kolařík Tomáš

(BZ)

 

3.hod

M

 

(A03)

změna

Škvařil Luděk

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

HV

Dív

(B34)

supluje

Corrigan Johana

(KL)

 

2.hod

F

Dív

(A24)

supluje

Dankovičová Ludmila

(KL)

 

7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

3.hod

CJ

 

(A27)

supluje

Juráková Ivana

(SR)

 

4.hod

A1

a11

(A36)

supluje

Schwartzhoff Steven

(PE)

 

4.hod

M

M1

(A37)

změna

Rašková Hana

 
 

7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

3.hod

M

 

(A04)

změna

Přikrylová Dita

 
 

4.hod

BI

SPT3

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(BZ)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

F

 

(A23)

supluje

Dankovičová Ludmila

(HN)

 

3.hod

IVT

 

(B31)

supluje

Šubert Radim

(OH)

 

4.hod

M

 

(A27)

změna

Škvařil Luděk

 
 

7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

A1

 

(A28)

supluje

Moudrá Renata

(OH)

 

3.hod

IV

2IV1

(B21)

změna

Dopita Lukáš

 
 

3.hod

A1

2BC1

(B25)

supluje

Becková Eva

(MK)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

3.hod

A1

2BC1

(B25)

supluje

Becková Eva

(MK)

 

4.hod

BI

SPT3

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(BZ)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

IV

2IV1

(B21)

změna

Dopita Lukáš

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

2.hod

A1

 

(A38)

supluje

Corrigan Johana

(MK)

 

3.hod

IV

2IV1

(B21)

změna

Dopita Lukáš

 

3.A

3.hod

A1

f21

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(JI)

 

4.hod

ZSV

 

(A03)

změna

Haluza Jakub

 
 

5.hod

M

 

(A28)

přesun <<

Nevlud Pavel

z 6.hod

 

5.hod

CH

   

odpadá

 

(MK)

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

3.hod

A1

f21

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(JI)

 

4.hod

BI

SPT3

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(BZ)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

3.hod

RU

r21

(A25)

spojí

Jaime-Cardona Adela

(NJ)

 

7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

3.hod

RU

r21

(A25)

spojí

Jaime-Cardona Adela

(NJ)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

1.hod

BI

 

(B23)

supluje

Romášek Marek

(SR)

 

2.hod

D

 

(A37)

supluje

Vanča Jaromír

(HN)

 

3.hod

CJ

 

(A37)

supluje

Staňková Alena

(HN)

 

6.hod

BC1

4BC1

 

odpadá

 

(MK)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

3.hod

M

 

(A31)

supluje

Dankovičová Ludmila

(PU)

 

4.hod

BI

SPT3

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(BZ)

 

6.hod

BC1

4BC1

 

odpadá

 

(MK)

 

6.hod

MS1

4ms1

 

odpadá

 

(PU)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

4.hod

RU

r21

(A28)

spojí

Vanča Jaromír

(NJ)

 

4.hod

N2

n21

(A28)

změna

Vanča Jaromír

 

O8.B

2.hod

A1

a12

(A18)

supluje

Becková Eva

(JI)

 

4.hod

RU

r21

(A28)

spojí

Vanča Jaromír

(NJ)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři