Suplování:   Čtvrtek 30.1.2020

datum výpisu: 28.1.2020 (13:29)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5. hod třídnické práce

 

6. hod oběd

O1.B

5. hod třídnické práce

 

6. hod oběd

O2.A

5. hod třídnické práce

 

6. hod oběd

O2.B

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SR)

 

5. hod třídnické práce

 

6. hod oběd

O3.A

1.hod

TV

Dív

(mim)

změna

Bálintová Zuzana

 
 

2.hod

TV

Dív

(mim)

změna

Bálintová Zuzana

 
 

4.hod

CJ

 

(B25)

supluje

Přibylová Petra

(SR)

 

5. hod třídnické práce

 

6. hod oběd

O3.B

2.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

3.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

5. hod třídnické práce

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O4.A

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

 

6. hod oběd

O4.B

5. hod třídnické práce

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

1.A

5. hod třídnické práce

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

1.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

2.hod

N2

n21

(A02)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

2.hod

N2

n22

(A02)

spojí

Pavlíková Lucie

(HK)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O5.B

2.hod

N2

n21

(A02)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

2.hod

N2

n22

(A02)

spojí

Pavlíková Lucie

(HK)

 

5. hod třídnické práce

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

IV

2IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

2.B

0.hod

Z

 

(A11)

přesun <<

Kolařík Tomáš

z 29.1. (St) 0.hod

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

IV

2IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

3.hod

ZSV

n21

(A27)

supluje

Mlateček Ivan

(HK)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O6.B

1.hod

IV

2IV1

 

odpadá

 

(DL)

 

3.hod

ZSV

n21

(A27)

supluje

Mlateček Ivan

(HK)

 

5. hod třídnické práce

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(SR)

 

2.hod

CJ

3SV2

(B34)

supluje

Valoušková Barbora

(HJ)

 

4.hod

M

 

(A26)

supluje

Nevlud Pavel

(HJ)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

3.B

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(SR)

 

2.hod

A1

3DG2

(A31)

supluje

Corrigan Johana

(PU)

 

2.hod

CJ

3SV2

(B34)

supluje

Valoušková Barbora

(HJ)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(SR)

 

2.hod

A1

3DG2

(A31)

supluje

Corrigan Johana

(PU)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O7.B

1.hod

CJ

n21

(B12)

supluje

Sadílková Zdeňka

(HK)

 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(SR)

 

2.hod

A1

3DG2

(A31)

supluje

Corrigan Johana

(PU)

 

5. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

1.hod

TV

Dív

(T1)

změna

Klíč Bronislav

 
 

1.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Klíč Bronislav

(MU)

 

2.hod

TV

Dív

(T1)

změna

Klíč Bronislav

 
 

2.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Klíč Bronislav

(MU)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

4.B

1.hod

A1

 

(A31)

supluje

Moudrá Renata

(PU)

 

3.hod

CJ

 

(B25)

supluje

Juráková Ivana

(HJ)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

4.hod

D

f21

(B17)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(JI)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O8.B

3.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Matoušek Lukáš

(JI)

 

4.hod

D

f21

(B17)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(JI)

 

5. hod třídnické práce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři