Suplování:   Středa 5.2.2020

datum výpisu: 4.2.2020 (9:01)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

CJ

Č1

(A02)

supluje

Sadílková Zdeňka

(KK)

 

1.hod

CJ

M1

(A02)

spojí

Sadílková Zdeňka

(DM)

 

2.hod

D

 

(A31)

přesun <<

Vanča Jaromír

z 5.hod

 

2.hod

CJ

Č2

 

odpadá

 

(KK)

 

2.hod

M

M2

 

odpadá

 

(DM)

 

3.hod

A1

a12

(A27)

změna

Marek Michal

 
 

5. hod oběd

O1.B

3.hod

D

 

(A03)

supluje

Vanča Jaromír

(KK)

 

4.hod

M

 

(A03)

supluje

Hájková Ivanka

(PU)

O2.A

3.hod

M

 

(A31)

přesun <<

Rašková Hana

z 3.2. (Po) 6.hod

 

3.hod

VV

   

odpadá

 

(VB)

 

4.hod

M

 

(A38)

supluje

Rašková Hana

(VB)

O2.B

6.hod

A1

a11

(B17)

přesun <<

Hádrová Lenka

z 7.hod

 

6.hod

M

M1

(A25)

přesun <<

Jančíková Marie

z 7.hod

 

6.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

 

7.hod

A1

a12

(B11)

přesun <<

Hádrová Lenka

z 8.hod

 

7.hod

M

M2

(A25)

přesun <<

Jančíková Marie

z 8.hod

 

7.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7.hod

M

M1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

M

M2

 

přesun >>

 

na 7.hod

O3.A

2.hod

N2

n21

(A04)

změna

Hlaváček Josef

 
 

4.hod

F

 

(A35)

přesun <<

Šubert Radim

z 5.hod

 

4.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 7.2. (Pá) 3.hod

 

5. hod oběd

O3.B

1.hod

A1

a11

(B34)

změna

Corrigan Johana

 
 

1.hod

A1

a12

(B34)

spojí

Corrigan Johana

(BC)

 

2.hod

N2

n21

(A04)

změna

Hlaváček Josef

 
 

2.hod

SP

s21

(B11)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 

O4.A

1.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

 

7.hod

VV

Vv1

 

odpadá

 

(SH)

 

8.hod

VV

Vv2

 

odpadá

 

(SH)

O4.B

1.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

 

6.hod

CJ

Č2

 

odpadá

 

(KK)

 

6.hod

M

M2

 

odpadá

 

(NP)

 

5. hod oběd

1.A

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(MU)

 

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(MU)

 

5.hod

D

 

(A37)

přesun <<

Sadílková Zdeňka

z 6.2. (Čt) 8.hod

 

6.hod

CH

 

(A31)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 7.hod

 

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

7. hod oběd

1.B

2.hod

CJ

 

(A16)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

O5.A

1.hod

A1

a11

(A24)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

5.hod

BI

 

(A35)

výměna <<

Lakomá Šárka

z 7.2. (Pá) 4.hod

 

5.hod

CJ

   

výměna >>

 

na 7.2. (Pá) 4.hod

2.A

5.hod

ZSV

 

(A04)

přesun <<

Nečasová Jelena

z 4.2. (Út) 8.hod

 

5.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

2.B

2.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 8.hod

 

2.hod

CJ

   

odpadá

 

(VB)

 

3.hod

A1

a11

(A18)

změna

Staňková Alena

 
 

3.hod

A1

a12

(A18)

spojí

Staňková Alena

(BC)

 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 2.hod

O6.A

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 4.2. (Út) 2.hod

 

9.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

O6.B

3.hod

A1

a11

(B15)

změna

Ropová Denisa

 

3.A

2.hod

FR

f21

(B04)

spojí

Krejzová Jana

(JI)

 

3.hod

SPV2

3SV2

(B34)

spojí

Mlateček Ivan

(HJ)

3.B

2.hod

FR

f21

(B04)

spojí

Krejzová Jana

(JI)

 

3.hod

DG2

3DG2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(PU)

 

3.hod

SPV2

3SV2

(B34)

spojí

Mlateček Ivan

(HJ)

 

5.hod

M

 

(A27)

přesun <<

Hájková Ivanka

z 6.hod

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

7.hod

BI

 

(B23)

přesun <<

Zbořilová Vendula

z 8.hod

 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

6. hod oběd

O7.A

3.hod

DG2

3DG2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(PU)

 

3.hod

EA2

3EA2

(B23)

spojí

Svobodová Radka

(JI)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

změna

Mlateček Ivan

 

O7.B

3.hod

DG2

3DG2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(PU)

 

3.hod

EA2

3EA2

(B23)

spojí

Svobodová Radka

(JI)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

změna

Mlateček Ivan

 

4.A

1.hod

M

a11

(A37)

spojí

Šišková Jana

(MD)

 

2.hod

M

a12

(A37)

spojí

Šišková Jana

(MM)

 

3.hod

SP

s21

(B11)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

5.hod

MS1

4Ms1

(A26)

změna

Rašková Hana

 
 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

 

8.hod

CH

CH

 

odpadá

 

(DM)

4.B

2.hod

TSP

a11

(A38)

supluje

Zbořilová Vendula

(BC)

 

2.hod

TSP

a12

(A38)

spojí

Zbořilová Vendula

(MD)

 

3.hod

SP

s21

(B11)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

4.hod

FS2

4FS2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(NP)

 

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

5.hod

MS1

4ms1

 

odpadá

 

(PU)

 

8.hod

CH

CH

 

odpadá

 

(DM)

O8.A

1.hod

A1

a11

(A36)

změna

Ropová Denisa

 
 

2.hod

CJ

 

(A35)

přesun <<

Sadílková Zdeňka

z 3.2. (Po) 5.hod

 

2.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

4.hod

FS2

4FS2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(NP)

 

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

5.hod

MS1

4Ms1

(A26)

změna

Rašková Hana

 
 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

O8.B

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(VB)

 

4.hod

FS2

4FS2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(NP)

 

4.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

5.hod

MS1

4Ms1

(A26)

změna

Rašková Hana

 
 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

 

Zpracováno v systému Bakaláři