Suplování:   Pátek 7.2.2020

datum výpisu: 7.2.2020 (11:43)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

A1

 

(A31)

supluje

Marek Michal

(SH)

 

4.hod

A1

 

(A31)

supluje

Becková Eva

(DM)

O1.B

1.hod

M

Č1

(A31)

spojí

Přikrylová Dita

(KK)

 

1.hod

M

M1

(A31)

supluje

Přikrylová Dita

(PU)

 

2.hod

CJ

Č2

(A35)

supluje

Pospíšil Aleš

(KK)

 

2.hod

CJ

M2

(A35)

spojí

Pospíšil Aleš

(PU)

 

6.hod

VV

   

odpadá

 

(VB)

 

5. hod oběd

O2.A

1.hod

A1

a11

(A05)

spojí

Schwartzhoff Steven

(MD)

O2.B

2.hod

CJ

a11

(A06)

spojí

Sadílková Zdeňka

(HD)

 

2.hod

CJ

Č1

(A06)

supluje

Sadílková Zdeňka

(HN)

 

4.hod

A1

Č2

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(HN)

 

5. hod oběd

O3.A

3.hod

D

 

(A13)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 5.2. (St) 6.hod

 

3.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

O3.B

2.hod

F

 

(A38)

supluje

Dankovičová Ludmila

(DM)

O4.A

1.hod

CJ

 

(B34)

přesun <<

Pavlíková Lucie

z 6.2. (Čt) 6.hod

 

1.hod

PR

   

odpadá

 

(HD)

 

3.hod

CJ

Č1

(A02)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

3.hod

CJ

M1

(A02)

spojí

Pavlíková Lucie

(SV)

 

4.hod

CJ

M2

(A02)

spojí

Pavlíková Lucie

(SV)

O4.B

2.hod

N2

 

(A04)

supluje

Hlaváček Josef

(NP)

 

3.hod

F

 

(A23)

supluje

Dankovičová Ludmila

(KK)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

0.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

1.hod

BI

 

(A34)

supluje

Svobodová Radka

(SG)

 

2.hod

SP

s21

(A16)

změna

Ropová Denisa

 
 

5.hod

A1

a12

(B11)

přesun <<

Moudrá Renata

z 0.hod

 

5.hod

CH

Chp1

 

odpadá

 

(SG)

 

5.hod

F

Fp1

 

odpadá

 

(SB)

 

6. hod oběd

1.B

2.hod

SP

s21

(A16)

změna

Ropová Denisa

 
 

3.hod

A1

a12

(A37)

spojí

Pechová Ilona

(HD)

 

3.hod

A1

a11

(A37)

změna

Pechová Ilona

 

O5.A

4.hod

CJ

 

(A03)

výměna <<

Chaloupková Helena

z 5.2. (St) 5.hod

 

4.hod

BI

   

výměna >>

 

na 5.2. (St) 5.hod

O5.B

5.hod

Z

 

(A13)

přesun <<

Pechová Ilona

z 7.hod

 

7.hod

Z

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

6. hod oběd

2.A

2.hod

A1

a12

(A36)

změna

Přibylová Petra

 
 

3.hod

SP

s21

(A35)

změna

Ropová Denisa

 
 

4.hod

M

 

(A18)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 7.hod

 

4.hod

F

   

přesun >>

 

na 6.2. (Čt) 3.hod

 

7.hod

M

   

přesun >>

 

na 4.hod

2.B

0.hod

Z

   

přesun >>

 

na 6.2. (Čt) 7.hod

 

3.hod

SP

s21

(A35)

změna

Ropová Denisa

 
 

4.hod

ZSV

 

(A04)

přesun <<

Nečasová Jelena

z 6.hod

 

4.hod

CJ

   

odpadá

 

(VB)

 

6. hod oběd

O6.A

2.hod

D

 

(A13)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

4.hod

F

Fp1

(A23)

přesun <<

Krahulcová Iveta

z 6.hod

 

4.hod

CJ

   

odpadá

 

(KK)

 

5.hod

F

Fp2

(A23)

přesun <<

Krahulcová Iveta

z 7.hod

 

5.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 6.2. (Čt) 5.hod

 

6.hod

F

Fp1

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

F

Fp2

 

přesun >>

 

na 5.hod

O6.B

6.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(RD)

3.A

1.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Marek Michal

(FJ)

 

2.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Marek Michal

(FJ)

 

3.hod

CJ

 

(A03)

přesun <<

Chaloupková Helena

z 4.hod

 

3.hod

F

   

odpadá

 

(NP)

 

4.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Lakomá Šárka

z 8.hod

 

4.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

CJ

Č1

(A03)

změna

Chaloupková Helena

 
 

5.hod

CJ

M1

(A03)

spojí

Chaloupková Helena

(NP)

 

6.hod

CJ

M2

(A03)

spojí

Chaloupková Helena

(NP)

 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 4.hod

3.B

2.hod

A1

a11

(A27)

supluje

Pechová Ilona

(BC)

 

3.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 6.2. (Čt) 9.hod

 

3.hod

VDT

VDT1

 

odpadá

 

(SB)

O7.A

2.hod

M

a12

(A24)

spojí

Jančíková Marie

(JI)

 

3.hod

BI

 

(B23)

supluje

Romášek Marek

(SG)

 

4.hod

ZSV

 

(A36)

přesun <<

Staňková Alena

z 8.hod

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(DI)

 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 4.hod

O7.B

1.hod

CJ

 

(A25)

přesun <<

Sadílková Zdeňka

z 6.hod

 

1.hod

F

   

odpadá

 

(SB)

 

2.hod

D

 

(A18)

supluje

Oříšková Hana

(SG)

 

3.hod

A1

a11

(A25)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

3.hod

A1

a12

(A25)

spojí

Matoušek Lukáš

(MD)

 

6. hod oběd

4.A

1.- 5. hod třídnické práce

 

0. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

0., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 5. hod třídnické práce

O8.A

0., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 5. hod třídnické práce

O8.B

1.- 5. hod třídnické práce

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři