Suplování:   Pondělí 17.2.2020

datum výpisu: 16.2.2020 (18:38)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

3.hod

M

 

(A31)

supluje

Doleželová Marcela

(PU)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

O2.B

4.hod

A1

a11

(A01)

spojí

Schwartzhoff Steven

(HD)

 

4.hod

AK

ak1

(A01)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

5.hod

A1

a12

(A02)

spojí

Schwartzhoff Steven

(HD)

 

5.hod

AK

ak2

(A02)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

6.hod

F

 

(A21)

změna

Dankovičová Ludmila

 
 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 18.2. (Út) 6.hod

O3.B

3.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(OH)

 

4.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(OH)

O4.A

1.hod

A1

a11

(A31)

přesun <<

Marek Michal

z 6.hod

 

1.hod

M

M1

(A03)

přesun <<

Škvařil Luděk

z 6.hod

 

1.hod

D

   

odpadá

 

(DI)

 

2.hod

M

a12

(A05)

spojí

Škvařil Luděk

(HD)

 

6. hod oběd

O4.B

1.hod

HV

 

(B34)

přesun <<

Corrigan Johana

z 20.2. (Čt) 7.hod

 

1.hod

PR

   

odpadá

 

(SN)

 

4.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Krychtálková Kamila

(DI)

O5.A

6.hod

F

Fp1

(A23)

změna

Krahulcová Iveta

6. hod. spojeno celá třída

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SN)

 

7. hod oběd

2.A

1.hod

BI

 

(A13)

změna

Lakomá Šárka

 
 

2.hod

M

 

(A01)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 21.2. (Pá) 7.hod

 

2.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

2.B

3.hod

A1

a11

(B34)

spojí

Becková Eva

(SN)

O6.A

6.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(SN)

O6.B

2.hod

A1

a11

(A24)

změna

Ropová Denisa

 
 

2.hod

A1

a12

(A24)

spojí

Ropová Denisa

(SN)

O7.B

7.hod

VDT

VDT2

(B21)

přesun <<

Střídecký František

z 8.hod

 

7.hod

IT

IT1

(B31)

přesun <<

Romášek Marek

z 8.hod

 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SN)

 

8.hod

VDT

VDT1

(B21)

přesun <<

Střídecký František

z 9.hod

 

8.hod

IT

IT2

(B31)

přesun <<

Romášek Marek

z 9.hod

 

8.hod

VDT

VDT2

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

IT

IT1

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

9.hod

VDT

VDT1

 

přesun >>

 

na 8.hod

 

9.hod

IT

IT2

 

přesun >>

 

na 8.hod

4.A

4.hod

DG3

4DG3

(A24)

spojí

Šišková Jana

(PU)

4.B

1.hod

CJ

M1

(A38)

spojí

Juráková Ivana

(PU)

 

2.hod

CJ

M2

(A38)

spojí

Juráková Ivana

(PU)

 

9.hod

TSP

   

přesun >>

 

na 20.2. (Čt) 1.hod

O8.A

4.hod

DG3

4DG3

(A24)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

6.hod

D

D

 

odpadá

 

(OH)

O8.B

4.hod

DG3

4DG3

(A24)

spojí

Šišková Jana

(PU)

 

Zpracováno v systému Bakaláři