Suplování:   Středa 4.3.2020

datum výpisu: 3.3.2020 (14:11)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

4.hod

M

 

(A03)

supluje

Hájková Ivanka

(PU)

O2.A

1.hod

M

 

(A26)

přesun <<

Rašková Hana

z 2.3. (Po) 6.hod

 

1.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

5. hod divadlo

 

6. hod oběd

O2.B

6. hod oběd

 

5. hod divadlo

O3.A

1.hod

OV

 

(B23)

supluje

Svozilová Helena

(SR)

 

2.hod

N2

n21

(A01)

spojí

Matoušek Lukáš

(HK)

O3.B

2.hod

N2

n21

(A01)

spojí

Matoušek Lukáš

(HK)

O4.A

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(HK)

 

2.hod

Z

 

(A11)

supluje

Pechová Ilona

(KO)

O4.B

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(HK)

1.A

3.hod

CH

 

(A37)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 7.hod

 

3.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KO)

 

3.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

 

4.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Svobodová Radka

z 5.3. (Čt) 7.hod

 

4.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KO)

 

4.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

 

7.hod

D

 

(A18)

přesun <<

Sadílková Zdeňka

z 5.3. (Čt) 8.hod

 

7.hod

CH

   

přesun >>

 

na 3.hod

1.B

5.hod

A1

a12

(A04)

spojí

Pechová Ilona

(HD)

 

5.hod

A1

a11

(A04)

změna

Pechová Ilona

 

O5.B

1.hod

CH

   

přesun >>

 

na 6.3. (Pá) 3.hod

2.A

1.hod

TV

TVH

(TvL)

změna

Mlateček Ivan

 
 

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

2.hod

TV

TVH

(TvL)

změna

Mlateček Ivan

 
 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

2.B

0.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

O6.A

6.hod

M

a12

(A28)

spojí

Matoušek Lukáš

(SN)

O6.B

1.hod

TV

TVH

(TvL)

změna

Mlateček Ivan

 
 

1.hod

TV

Dív

(TvK)

změna

Klíč Bronislav

 
 

2.hod

TV

TVH

(TvL)

změna

Mlateček Ivan

 
 

2.hod

TV

Dív

(TvK)

změna

Klíč Bronislav

 
 

8.hod

M

   

přesun >>

 

na 5.3. (Čt) 0.hod

3.A

2.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

 

5.hod

A1

a12

(A01)

spojí

Becková Eva

(MD)

 

5.hod

A1

a11

(A01)

změna

Becková Eva

 

3.B

2.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

 

3.hod

DG2

3DG2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(PU)

O7.A

3.hod

DG2

3DG2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(PU)

O7.B

3.hod

DG2

3DG2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(PU)

 

5.hod

CJ

 

(A36)

přesun <<

Sadílková Zdeňka

z 6.3. (Pá) 6.hod

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SN)

4.A

3.hod

N2

n21

(A27)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

4.B

3.hod

N2

n21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(HK)

 

4.hod

TSP2

4TSP

(A38)

změna

Zbořilová Vendula

 
 

5.hod

MS1

4ms1

(A37)

spojí

Rašková Hana

(PU)

 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

O8.A

0.hod

D

D

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(OH)

 

1.hod

A1

a12

(A24)

změna

Hádrová Lenka

 
 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

O8.B

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

 

Zpracováno v systému Bakaláři