Suplování:   Pondělí 7.9.2020

datum výpisu: 6.9.2020 (18:38)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

A1

a12

(A37)

supluje

Schwartzhoff Steven

(MM)

 

5.hod

OV

 

(A13)

supluje

Svozilová Helena

(VA)

O1.B

1.- 9. hod adaptační kurz

O2.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

M

 

(A31)

supluje

Rašková Hana

(DM)

 

5.hod

A1

a11

(A26)

přesun <<

Becková Eva

z 7.hod

 

5.hod

F

   

odpadá

 

(MU)

 

7.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(MM)

 

7.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 5.hod

O2.B

1.hod

CJ

Dív

(A02)

spojí

Valoušková Barbora

(OH)

 

1.hod

CJ

Chl

(A02)

supluje

Valoušková Barbora

(ML)

 

2.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Hnilicová Michaela

(ML)

 

3.hod

D

 

(A03)

supluje

Oříšková Hana

(PU)

 

4.hod

CJ

 

(A02)

přesun <<

Valoušková Barbora

z 7.hod

 

4.hod

F

   

odpadá

 

(MU)

 

7.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 4.hod

O3.A

1.hod

A1

a12

(A05)

spojí

Moudrá Renata

(SN)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

O3.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

O4.A

2.hod

CH

 

(A25)

supluje

Hájková Ivanka

(DM)

 

4.hod

BI

 

(A36)

supluje

Romášek Marek

(CJ)

 

6.hod

VDT

VDT1

 

odpadá

 

(ST)

 

7.hod

VDT

VDT1

 

odpadá

 

(ST)

O4.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

3.hod

A1

a11

(A27)

supluje

Pechová Ilona

(MM)

 

7.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

1.A

1.hod

F

IVT1

(A03)

změna

Šubert Radim

 
 

1.hod

F

M2

(A03)

spojí

Šubert Radim

(PU)

 

4.hod

F

IVT2

(A23)

změna

Šubert Radim

 
 

4.hod

F

M1

(A23)

spojí

Šubert Radim

(PU)

1.B

9.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

O5.A

8.hod

Z

   

odpadá

 

(PE)

O5.B

4.hod

A1

a11

(A26)

supluje

Jiříčková Pavla

(MM)

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SN)

2.B

3.hod

BI

 

(B25)

supluje

Svobodová Radka

(VA)

O6.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

3.hod

A1

a12

(A25)

spojí

Jiříčková Pavla

(CJ)

 

7.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(SH)

 

8.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(SH)

O6.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

7.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(SH)

 

8.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(SH)

3.A

6.hod

D

n21

(B03)

supluje

Oříšková Hana

(VA)

 

8.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

3.B

4.hod

A1

a11

(A11)

spojí

Becková Eva

(SN)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

O7.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

2.hod

D

 

(A26)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 8.hod

 

2.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SN)

 

5.hod

M

 

(A28)

přesun <<

Matoušek Lukáš

z 6.hod

 

5.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(CJ)

 

5.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(SN)

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6. hod oběd

O7.B

3.hod

A1

a12

(B31)

supluje

Fojtík Jakub

(SN)

 

5.hod

CJ

 

(A24)

přesun <<

Pospíšil Aleš

z 6.hod

 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SN)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

6. hod oběd

4.A

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

PSY3

4PSY

 

odpadá

 

(HN)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

4.B

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

PSY3

4PSY

 

odpadá

 

(HN)

 

6.hod

MS3

4MS3

 

odpadá

 

(SI)

O8.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

4.hod

CJ

n21

(B03)

supluje

Hnilicová Michaela

(VA)

 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

PSY3

4PSY

 

odpadá

 

(HN)

 

6.hod

MS3

4MS3

 

odpadá

 

(SI)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

O8.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

PSY3

4PSY

 

odpadá

 

(HN)

 

6.hod

MS3

4MS3

 

odpadá

 

(SI)

 

Zpracováno v systému Bakaláři