Suplování:   Čtvrtek 10.9.2020

datum výpisu: 10.9.2020 (13:20)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

A1

a11

(A01)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

4.hod

A1

a12

(A01)

spojí

Jiříčková Pavla

(MM)

 

6.hod

BI

   

odpadá

 

(CV)

O2.A

3.hod

CH

 

(A31)

supluje

Doleželová Marcela

(CV)

 

4.hod

M

 

(A31)

supluje

Doleželová Marcela

(CV)

 

6.hod

HV

a12

(B34)

spojí

Přikrylová Dita

(MM)

 

6.hod

HV

a11

(B34)

supluje

Přikrylová Dita

(BC)

O2.B

7.hod

VV

   

odpadá

 

(CV)

 

8.hod

VV

   

odpadá

 

(CV)

O3.A

4.hod

A1

a11

(A38)

změna

Moudrá Renata

 
 

4.hod

A1

a12

(A38)

spojí

Moudrá Renata

(SN)

 

7.hod

BI

   

přesun >>

 

na 9.9. (St) 6.hod

O3.B

1.hod

SP

s21

(B11)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(RD)

 

3.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(ST)

 

3.hod

IVT

IVT2

(B31)

změna

Fojtík Jakub

 
 

4.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(ST)

 

4.hod

IVT

IVT2

(B31)

změna

Fojtík Jakub

 
 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 9.9. (St) 7.hod

O4.A

1.- 9. hod exkurze

O4.B

8.hod

PR

   

odpadá

 

(SN)

1.A

1.- 9. hod adaptační kurz

1.B

8.hod

D

   

odpadá

 

(VA)

O5.A

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

O5.B

7.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(MM)

 

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

2.A

1.hod

AS1

2AS1

 

odpadá

 

(BC)

 

2.hod

AS1

2AS1

 

odpadá

 

(BC)

 

3.hod

A1

 

(A11)

supluje

Pechová Ilona

(SB)

 

6.hod

ZSV

 

(A18)

změna

Haluza Jakub

 
 

7.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(RD)

2.B

1.hod

AS1

2AS1

 

odpadá

 

(BC)

 

2.hod

AS1

2AS1

 

odpadá

 

(BC)

 

7.hod

N2

n21

(B13)

supluje

Hlaváček Josef

(VA)

 

7.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(RD)

 

9.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

O6.B

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

3.A

3.hod

A1

a11

(A02)

spojí

Přibylová Petra

(RM)

O7.A

6.hod

VDT

VDT2

 

odpadá

 

(ST)

 

6.hod

IT

IT1

 

odpadá

 

(RM)

 

5. hod oběd

O7.B

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

3.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Corrigan Johana

(RD)

 

3.hod

A1

a12

(A24)

supluje

Jiříčková Pavla

(SN)

 

7.hod

D

 

(A18)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 11.9. (Pá) 8.hod

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(ST)

 

8.hod

VDT

VDT2

 

odpadá

 

(ST)

 

8.hod

IT

IT1

 

odpadá

 

(RM)

 

9.hod

VDT

VDT1

 

odpadá

 

(ST)

 

9.hod

IT

IT2

 

odpadá

 

(RM)

4.A

3.hod

A1

a12

(A21)

změna

Moudrá Renata

 
 

3.hod

A1

a11

(A21)

spojí

Moudrá Renata

(BC)

 

7.hod

BS2

4BS2

 

přesun >>

 

na 11.9. (Pá) 8.hod

 

7.hod

FS2

4FS2

 

odpadá

 

(SB)

 

8.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

8.hod

FS2

4FS2

 

odpadá

 

(SB)

 

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

4.B

7.hod

BS2

4BS2

 

přesun >>

 

na 11.9. (Pá) 8.hod

 

8.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

O8.A

3.hod

CJ

n21

(B03)

supluje

Valoušková Barbora

(VA)

 

7.hod

SPV2

4sv2

(A03)

změna

Mlateček Ivan

 
 

7.hod

BS2

4BS2

 

přesun >>

 

na 11.9. (Pá) 8.hod

 

7.hod

FS2

4FS2

 

odpadá

 

(SB)

 

8.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

8.hod

FS2

4FS2

 

odpadá

 

(SB)

O8.B

4.hod

ZSV

 

(A13)

supluje

Hádrová Lenka

(RM)

 

7.hod

SPV2

4sv2

(A03)

změna

Mlateček Ivan

 
 

7.hod

BS2

4BS2

 

přesun >>

 

na 11.9. (Pá) 8.hod

 

7.hod

FS2

4FS2

 

odpadá

 

(SB)

 

8.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

8.hod

FS2

4FS2

 

odpadá

 

(SB)

 

Zpracováno v systému Bakaláři