Suplování:   Pátek 11.9.2020

datum výpisu: 11.9.2020 (7:36)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

7.hod

D

   

odpadá

 

(VA)

O2.A

1.hod

AK

a12

(A25)

spojí

Schwartzhoff Steven

(MM)

 

4.hod

M

 

(A31)

supluje

Dankovičová Ludmila

(DM)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(VA)

O2.B

3.hod

M

 

(A03)

supluje

Průšová Anna

(LA)

O3.A

1.hod

HV

 

(B34)

přesun <<

Corrigan Johana

z 7.hod

 

1.hod

D

   

odpadá

 

(VA)

 

7.hod

HV

   

přesun >>

 

na 1.hod

O3.B

3.hod

CJ

 

(A06)

supluje

Hnízdilová Hana

(DM)

O4.A

6.hod

VDT

 

(B31)

supluje

Fojtík Jakub

(DM)

O4.B

6.hod

A1

a11

(A27)

spojí

Becková Eva

(MM)

 

6.hod

A1

a12

(A27)

změna

Becková Eva

 

1.A

1.- 9. hod adaptační kurz

O5.B

2.hod

A1

a11

(A02)

supluje

Jiříčková Pavla

(MM)

 

3.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(SB)

 

4.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(SB)

2.A

3.hod

A1

s21

(B12)

supluje

Romášek Marek

(RD)

 

7.hod

TV

Dív

(T1)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

7.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Kolařík Tomáš

(MU)

 

8.hod

TV

Dív

(T1)

změna

Kolařík Tomáš

 
 

8.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Kolařík Tomáš

(MU)

2.B

3.hod

N2

n21

(B11)

supluje

Hlaváček Josef

(VA)

 

3.hod

A1

s21

(B12)

supluje

Romášek Marek

(RD)

O6.A

1.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

2.hod

M

 

(A27)

supluje

Matoušek Lukáš

(SN)

O6.B

3.hod

ZSV

 

(A35)

supluje

Mikulková Alena

(SH)

 

4.hod

D

 

(A13)

přesun <<

Oříšková Hana

z 7.hod

 

4.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

3.A

2.hod

N2

n22

(A04)

změna

Hlaváček Josef

 
 

2.hod

N2

n21

(A04)

spojí

Hlaváček Josef

(VA)

 

4.hod

SPV2

3Sv2

(A16)

spojí

Mikulková Alena

(SC)

 

5.hod

SPV2

3Sv2

(A16)

spojí

Mikulková Alena

(SC)

3.B

1.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(SN)

 

2.hod

N2

n22

(A04)

změna

Hlaváček Josef

 
 

4.hod

SPV2

3SV

(A16)

spojí

Mikulková Alena

(SH)

 

5.hod

SPV2

3SV

(A16)

spojí

Mikulková Alena

(SH)

O7.A

3.hod

A1

a12

(B25)

supluje

Moudrá Renata

(SN)

 

4.hod

SPV2

3Sv2

(A16)

spojí

Mikulková Alena

(SC)

 

5.hod

SPV2

3Sv2

(A16)

spojí

Mikulková Alena

(SC)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

O7.B

1.hod

CJ

M1

(A13)

spojí

Pospíšil Aleš

(ST)

 

2.hod

CJ

M2

(A18)

spojí

Pospíšil Aleš

(ST)

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 10.9. (Čt) 7.hod

4.A

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

BS2

4BS2

(B23)

přesun <<

Svobodová Radka

z 10.9. (Čt) 7.hod

4.B

8.hod

BS2

4BS2

(B23)

přesun <<

Svobodová Radka

z 10.9. (Čt) 7.hod

O8.A

8.hod

BS2

4BS2

(B23)

přesun <<

Svobodová Radka

z 10.9. (Čt) 7.hod

O8.B

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

BS2

4BS2

(B23)

přesun <<

Svobodová Radka

z 10.9. (Čt) 7.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři