Suplování:   Pondělí 14.9.2020

datum výpisu: 14.9.2020 (7:25)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

CJ

 

(A01)

supluje

Hnilicová Michaela

(SH)

O1.B

1.hod

AK

a12

(A02)

spojí

Schwartzhoff Steven

(CJ)

 

2.hod

AK

a11

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(CJ)

O2.A

5.hod

M

 

(A31)

supluje

Doleželová Marcela

(MU)

O2.B

4.hod

A1

 

(B31)

supluje

Fojtík Jakub

(MU)

O3.B

3.hod

A1

a11

(A28)

změna

Hádrová Lenka

 
 

3.hod

A1

VV1

(A28)

spojí

Hádrová Lenka

(MA)

 

4.hod

A1

a12

(A37)

změna

Hádrová Lenka

 
 

4.hod

A1

VV2

(A37)

spojí

Hádrová Lenka

(MA)

O4.A

4.hod

CH

 

(A31)

supluje

Doleželová Marcela

(CJ)

O4.B

0.- 8. hod exkurze

1.A

5.hod

ZSV

HV

(B34)

supluje

Mlateček Ivan

(PD)

 

5.hod

VV

VV2

(A15)

spojí

Ciková Veronika

(MA)

 

6.hod

VV

VV2

(A15)

spojí

Ciková Veronika

(MA)

 

6.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(PD)

1.B

5.hod

ZSV

HV

(B34)

supluje

Mlateček Ivan

(PD)

 

6.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(PD)

 

8.hod

M

n21

(A33)

supluje

Hájková Ivanka

(PL)

 

9.hod

Z

   

přesun >>

 

na 15.9. (Út) 8.hod

O5.A

1.hod

D

 

(A35)

přesun <<

Divišová Kateřina

z 6.hod

 

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(PL)

 

3.hod

N2

n21

(A24)

spojí

Hlaváček Josef

(PL)

 

6.hod

Z

 

(A13)

přesun <<

Pechová Ilona

z 8.hod

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

7.hod

BI

   

odpadá

 

(RM)

 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 6.hod

O5.B

6.hod

M

M1

(A26)

změna

Nevlud Pavel

 
 

6.hod

M

Č1

(A26)

spojí

Nevlud Pavel

(KK)

 

7.hod

M

Č2

(A26)

spojí

Nevlud Pavel

(KK)

2.B

4.hod

Z

 

(A11)

přesun <<

Kolařík Tomáš

z 16.9. (St) 9.hod

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(PD)

 

8.hod

BI

 

(B23)

přesun <<

Svobodová Radka

z 17.9. (Čt) 9.hod

O6.A

3.hod

A1

a12

(A25)

spojí

Jiříčková Pavla

(CJ)

 

5.hod

N2

n21

(A37)

spojí

Hlaváček Josef

(PL)

 

5.hod

N2

n22

(A37)

změna

Hlaváček Josef

 
 

7.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(SH)

 

7.hod

HV

hv

 

odpadá

 

(PD)

 

8.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(SH)

 

8.hod

HV

hv

 

odpadá

 

(PD)

O6.B

3.hod

Z

 

(A35)

přesun <<

Pechová Ilona

z 15.9. (Út) 8.hod

 

3.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SH)

 

5.hod

N2

n21

(A37)

spojí

Hlaváček Josef

(PL)

 

5.hod

N2

n22

(A37)

změna

Hlaváček Josef

 
 

7.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(SH)

 

7.hod

HV

hv

 

odpadá

 

(PD)

 

8.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(SH)

 

8.hod

HV

hv

 

odpadá

 

(PD)

3.A

2.hod

IT

 

(B31)

supluje

Marek Michal

(SH)

 

3.hod

A1

a11

(A16)

spojí

Přibylová Petra

(RM)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

3.B

4.hod

A1

a12

(B25)

změna

Becková Eva

 
 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

O7.A

3.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 16.9. (St) 8.hod

 

3.hod

CJ

   

odpadá

 

(KK)

 

5.hod

A1

a11

(A04)

spojí

Staňková Alena

(CJ)

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 15.9. (Út) 3.hod

O7.B

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

4.A

4.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

 

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

4.B

4.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

O8.A

9.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

 

10.hod

VTR

VTR

 

odpadá

 

(SH)

O8.B

8.hod

BI

   

odpadá

 

(RM)

 

Zpracováno v systému Bakaláři