Suplování:   Středa 16.9.2020

datum výpisu: 15.9.2020 (16:33)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

2.hod

BI

 

(B23)

přesun <<

Svobodová Radka

z 18.9. (Pá) 2.hod

 

2.hod

OV

   

odpadá

 

(SH)

 

3.hod

M

 

(A06)

výměna <<

Šišková Jana

z 18.9. (Pá) 1.hod

 

3.hod

VV

   

výměna >>

 

na 18.9. (Pá) 1.hod

O2.A

1.hod

Z

Č1

(A18)

supluje

Kolařík Tomáš

(KK)

 

1.hod

Z

M1

(A18)

spojí

Kolařík Tomáš

(DM)

 

2.hod

HV

 

(B34)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 15.9. (Út) 8.hod

 

2.hod

CJ

Č2

 

odpadá

 

(KK)

 

2.hod

M

M2

 

odpadá

 

(DM)

 

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(LA)

 

6.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

7.hod

Z

   

přesun >>

 

na 15.9. (Út) 1.hod

O2.B

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(ML)

O3.A

1.- 8. hod exkurze

O3.B

1.- 8. hod exkurze

O4.A

3.hod

A1

a12

(A26)

supluje

Fojtík Jakub

(HD)

 

6.hod

VV

Vv2

 

odpadá

 

(SH)

 

7.hod

VV

Vv1

 

odpadá

 

(SH)

O4.B

1.hod

M

 

(A11)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 7.hod

 

1.hod

D

   

odpadá

 

(AI)

 

3.hod

PR

 

(B25)

supluje

Hnízdilová Hana

(DM)

 

4.hod

SP

s21

(A25)

spojí

Matoušek Lukáš

(AI)

 

7.hod

M

   

přesun >>

 

na 1.hod

1.A

2.hod

Z

 

(A18)

supluje

Kolařík Tomáš

(HJ)

 

7.hod

F

Chp1

(A21)

spojí

Šubert Radim

(DM)

 

8.hod

F

Chp2

(A21)

spojí

Šubert Radim

(DM)

1.B

5.hod

D

 

(A35)

přesun <<

Vanča Jaromír

z 17.9. (Čt) 8.hod

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

O5.A

3.hod

A1

a11

(A03)

spojí

Schwartzhoff Steven

(CJ)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ML)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ML)

O5.B

3.hod

M

Č1

(A04)

spojí

Nevlud Pavel

(KK)

 

3.hod

M

M1

(A04)

změna

Nevlud Pavel

 
 

4.hod

M

Č2

(A04)

spojí

Nevlud Pavel

(KK)

2.A

5.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(MA)

 

6.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(MA)

2.B

5.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(MA)

 

6.hod

VV

VV

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(MA)

 

8.hod

A1

a12

(A13)

spojí

Jiříčková Pavla

(HD)

 

8.hod

A1

a11

(A13)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

9.hod

Z

   

přesun >>

 

na 14.9. (Po) 4.hod

O6.A

6.hod

A1

a12

(A16)

spojí

Jiříčková Pavla

(CJ)

O6.B

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(ML)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(ML)

 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

3.A

1.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

 

5.hod

M

 

(A25)

přesun <<

Škvařil Luděk

z 18.9. (Pá) 1.hod

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SH)

3.B

9.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SH)

O7.A

1.hod

A1

a11

(A05)

spojí

Staňková Alena

(CJ)

 

1.hod

A1

a12

(A05)

změna

Staňková Alena

 
 

2.hod

M

 

(A04)

supluje

Jančíková Marie

(AI)

 

6.hod

M

M2

(A28)

změna

Rašková Hana

 
 

6.hod

M

Č2

(A28)

spojí

Rašková Hana

(KK)

 

7.hod

M

Č1

(A28)

spojí

Rašková Hana

(KK)

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 14.9. (Po) 3.hod

4.A

1.hod

DK1

4DK1

 

odpadá

 

(MA)

 

2.hod

DK1

4DK1

 

odpadá

 

(MA)

 

4.hod

A1

 

(B34)

supluje

Becková Eva

(HJ)

O8.A

1.hod

DK1

4DK1

 

odpadá

 

(MA)

 

2.hod

DK1

4DK1

 

odpadá

 

(MA)

 

7.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Oříšková Hana

(MU)

 

8.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Oříšková Hana

(MU)

O8.B

1.hod

DK1

4DK1

 

odpadá

 

(MA)

 

2.hod

DK1

4DK1

 

odpadá

 

(MA)

 

3.hod

CH

 

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(HJ)

 

Zpracováno v systému Bakaláři