Suplování:   Pátek 18.9.2020

datum výpisu: 17.9.2020 (19:22)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

F

 

(A23)

přesun <<

Dankovičová Ludmila

z 5.hod

 

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(HM)

 

5. hod oběd

O1.B

1.hod

VV

 

(A15)

výměna <<

Ciková Veronika

z 16.9. (St) 3.hod

 

1.hod

M

   

výměna >>

 

na 16.9. (St) 3.hod

 

4.hod

D

 

(A18)

přesun <<

Vanča Jaromír

z 7.hod

 

4.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(CJ)

 

4.hod

CJ

Č2

 

odpadá

 

(HM)

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2. hod třídnické práce

 

5. hod oběd

O2.A

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 17.9. (Čt) 1.hod

O2.B

4.hod

HV

 

(B34)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 6.hod

 

4.hod

CH

   

přesun >>

 

na 17.9. (Čt) 3.hod

 

6.hod

HV

   

přesun >>

 

na 4.hod

O3.A

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(BZ)

 

4.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(BZ)

 

7.hod

HV

   

odpadá

 

(CJ)

O3.B

1.hod

M

 

(A21)

výměna <<

Jančíková Marie

z 4.hod

 

1.hod

F

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

4.hod

F

 

(A23)

výměna <<

Dankovičová Ludmila

z 1.hod

 

4.hod

M

   

výměna >>

 

na 1.hod

O4.B

3.hod

D

 

(A27)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 7.hod

 

3.hod

M

   

přesun >>

 

na 17.9. (Čt) 4.hod

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 3.hod

1.A

1.hod

CH

 

(A36)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 7.hod

 

1.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

 

7.hod

CH

   

přesun >>

 

na 1.hod

O5.A

2.hod

A1

a11

(A05)

supluje

Moudrá Renata

(CJ)

2.A

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

2.B

6.hod

BI

Bip1

 

odpadá

 

(SR)

 

7.hod

BI

Bip2

 

odpadá

 

(SR)

O6.A

6.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(CJ)

O6.B

3.hod

HV

 

(B34)

supluje

Přikrylová Dita

(SH)

3.A

1.hod

CJ

 

(A35)

přesun <<

Sadílková Zdeňka

z 7.hod

 

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 16.9. (St) 5.hod

 

4.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Romášek Marek

(SR)

 

4.hod

SPV2

3SV2

 

odpadá

 

(SH)

 

5.hod

BS2

3BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

SPV2

3SV2

 

odpadá

 

(SH)

 

7.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 1.hod

3.B

4.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Romášek Marek

(SR)

 

4.hod

SPV2

3SV2

 

odpadá

 

(SH)

 

5.hod

BS2

3BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

SPV2

3SV2

 

odpadá

 

(SH)

O7.A

3.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Romášek Marek

(CJ)

 

4.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Romášek Marek

(SR)

 

4.hod

SPV2

3sv2

 

odpadá

 

(MA)

 

5.hod

BS2

3BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

SPV2

3sv2

 

odpadá

 

(MA)

O7.B

4.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Romášek Marek

(SR)

 

4.hod

SPV2

3sv2

 

odpadá

 

(MA)

 

5.hod

BS2

3BS2

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

SPV2

3sv2

 

odpadá

 

(MA)

4.A

5.hod

D

D

(A37)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 6.hod

 

6.hod

D

D

 

přesun >>

 

na 5.hod

O8.A

2.hod

M

 

(A35)

supluje

Jančíková Marie

(MA)

O8.B

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

6.hod

A1

a11

(A24)

přesun <<

Matoušek Lukáš

z 7.hod

 

6.hod

A1

a12

(A26)

přesun <<

Moudrá Renata

z 7.hod

 

7.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři