Suplování:   Středa 30.9.2020

datum výpisu: 29.9.2020 (9:02)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O1.B

3.hod

D

 

(A15)

supluje

Vanča Jaromír

(CV)

 

4.hod

AK

 

(A15)

supluje

Schwartzhoff Steven

(CV)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O2.A

4.hod

OV

 

(A23)

supluje

Svozilová Helena

(MU)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O2.B

1.hod

CJ

M1

(A03)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

2.hod

CJ

M2

(A03)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

O3.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

O3.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O4.A

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod třídnické práce

O4.B

2.hod

Z

 

(A11)

supluje

Kolařík Tomáš

(NP)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod třídnické práce

1.A

3.hod

CJ

Č1

(A31)

změna

Valoušková Barbora

 
 

3.hod

CJ

M1

(A31)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

4.hod

CJ

M2

(A31)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

1.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O5.A

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O5.B

1.hod

A1

 

(B23)

supluje

Marek Michal

(CV)

 

3.hod

CJ

M1

(A04)

spojí

Krychtálková Kamila

(NP)

 

4.hod

CJ

Č2

(A04)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

4.hod

CJ

M2

(A04)

spojí

Krychtálková Kamila

(NP)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

2.A

6. hod třídnické práce

2.B

4.hod

M

M1

(A03)

změna

Přikrylová Dita

 
 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod třídnické práce

O6.A

5.hod

CJ

 

(A25)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod třídnické práce

O6.B

5.hod

A1

Fp1

(A24)

spojí

Pechová Ilona

(KH)

 

5.hod

A1

a12

(A24)

změna

Pechová Ilona

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod třídnické práce

3.A

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod třídnické práce

3.B

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod třídnické práce

O7.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

O7.B

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

4.A

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

4.B

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O8.A

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O8.B

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

 

Zpracováno v systému Bakaláři