Suplování:   Čtvrtek 8.10.2020

datum výpisu: 7.10.2020 (8:10)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

6.hod

BI

   

odpadá

 

(CV)

O2.A

3.hod

D

 

(A11)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(CV)

 

4.hod

Z

 

(A11)

supluje

Kolařík Tomáš

(CV)

O2.B

6.hod

M

 

(A03)

supluje

Přikrylová Dita

(PU)

 

7.hod

VV

   

odpadá

 

(CV)

 

8.hod

VV

   

odpadá

 

(CV)

O3.A

2.hod

CJ

M1

(A38)

spojí

Pospíšil Aleš

(RA)

 

3.hod

M

Č2

(A38)

spojí

Doleželová Marcela

(PS)

 

3.hod

M

M2

(A33)

supluje

Doleželová Marcela

(RA)

O3.B

3.- 5. hod exkurze

1.A

5.hod

M

 

(A31)

supluje

Hájková Ivanka

(PU)

1.B

4.hod

D

 

(A13)

přesun <<

Vanča Jaromír

z 8.hod

 

5.hod

SPT

SPT4

 

odpadá

 

(XA)

 

5.hod

SPT

ST13

 

odpadá

 

(XPE)

 

5.hod

SPT

ST14

 

odpadá

 

(XR)

 

5.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

5.hod

SPT

ST11

 

odpadá

 

(XG)

 

5.hod

SPT

SPT9

 

odpadá

 

(XPM)

 

5.hod

SPT

ST12

 

odpadá

 

(XF)

 

7.hod

CH

   

odpadá

 

(MK)

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

0., 11.- 14. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

5.hod

A1

a12

(A06)

spojí

Schwartzhoff Steven

(HD)

 

5.hod

A1

a11

(A06)

změna

Schwartzhoff Steven

 

O5.B

5.hod

CH

 

(A26)

supluje

Svobodová Gabriela

(MK)

 

6.hod

M

 

(A26)

supluje

Cekulová Adéla

(NP)

2.A

1.hod

BC1

2bc1

 

odpadá

 

(MK)

 

2.hod

BC1

2bc1

 

odpadá

 

(MK)

 

5.hod

ZSV

 

(B34)

supluje

Mlateček Ivan

(HJ)

2.B

0.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XPZ)

 

0.hod

SPT

ST13

 

odpadá

 

(XPE)

 

1.hod

BC1

2bc1

 

odpadá

 

(MK)

 

2.hod

BC1

2bc1

 

odpadá

 

(MK)

 

3.hod

ZSV

 

(B25)

supluje

Mikulková Alena

(HJ)

 

4.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

4.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XPZ)

 

4.hod

SPT

ST11

 

odpadá

 

(XG)

 

4.hod

SPT

ST12

 

odpadá

 

(XF)

 

4.hod

SPT

ST13

 

odpadá

 

(XPE)

 

4.hod

SPT

ST14

 

odpadá

 

(XR)

 

4.hod

SPT

SPT2

 

odpadá

 

(XN)

 

5.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Svobodová Radka

z 9.hod

 

8.hod

F

 

(A23)

supluje

Cekulová Adéla

hodina bude odučena 4.vyučovací jednotku

 

9.hod

BI

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

11.- 14. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

5.hod

Z

   

přesun >>

 

na 9.10. (Pá) 4.hod

 

6.hod

CH

   

odpadá

 

(MK)

3.B

4.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

4.hod

SPT

ST11

 

odpadá

 

(XG)

 

4.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XPZ)

 

4.hod

SPT

ST12

 

odpadá

 

(XF)

 

4.hod

SPT

SPT1

 

odpadá

 

(XC)

 

4.hod

SPT

ST14

 

odpadá

 

(XR)

 

4.hod

SPT

SPT2

 

odpadá

 

(XN)

 

5.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

5.hod

SPT

ST11

 

odpadá

 

(XG)

 

5.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XPZ)

 

5.hod

SPT

ST12

 

odpadá

 

(XF)

 

5.hod

SPT

SPT1

 

odpadá

 

(XC)

 

5.hod

SPT

ST14

 

odpadá

 

(XR)

 

5.hod

SPT

SPT2

 

odpadá

 

(XN)

 

0., 11.- 14. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 3., 6.- 8. hod exkurze

O7.A

2.hod

BI

 

(B25)

supluje

Romášek Marek

(ZV)

O7.B

1.- 9. hod exkurze

4.A

1.hod

CJ

M1

(A27)

spojí

Hnízdilová Hana

(NP)

 

2.hod

CJ

M2

(A27)

spojí

Hnízdilová Hana

(NP)

 

4.hod

ZSV

 

(A37)

supluje

Mikulková Alena

(HJ)

 

5.hod

F

 

(A23)

supluje

Šubert Radim

(NP)

 

7.hod

SPV2

4SV2

 

odpadá

 

(HJ)

 

8.hod

SPV2

4SV2

 

odpadá

 

(HJ)

4.B

2.hod

ZSV

 

(B34)

supluje

Mlateček Ivan

(HJ)

 

3.hod

F

 

(A21)

supluje

Jančíková Marie

(ZV)

 

4.hod

A1

a11

(A38)

přesun <<

Becková Eva

z 7.10. (St) 8.hod

 

4.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

4.hod

SPT

ST11

 

odpadá

 

(XG)

 

4.hod

SPT

SPT8

 

odpadá

 

(XPL)

 

4.hod

SPT

SPT1

 

odpadá

 

(XC)

 

4.hod

SPT

ST14

 

odpadá

 

(XR)

 

4.hod

SPT

SPT2

 

odpadá

 

(XN)

 

5.hod

SPT

SPT3

 

odpadá

 

(BZ)

 

5.hod

SPT

ST11

 

odpadá

 

(XG)

 

5.hod

SPT

SPT8

 

odpadá

 

(XPL)

 

5.hod

SPT

SPT1

 

odpadá

 

(XC)

 

5.hod

SPT

ST14

 

odpadá

 

(XR)

 

5.hod

SPT

SPT2

 

odpadá

 

(XN)

 

7.hod

DG2

4DG2

 

odpadá

 

(PU)

 

7.hod

SPV2

4SV2

 

odpadá

 

(HJ)

 

7.hod

TSP2

4TSP

 

odpadá

 

(ZV)

 

8.hod

DG2

4DG2

 

odpadá

 

(PU)

 

8.hod

SPV2

4SV2

 

odpadá

 

(HJ)

 

8.hod

TSP2

4TSP

 

odpadá

 

(ZV)

 

0., 11.- 14. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

7.hod

DG2

4DG2

 

odpadá

 

(PU)

 

8.hod

DG2

4DG2

 

odpadá

 

(PU)

O8.B

7.hod

DG2

4DG2

 

odpadá

 

(PU)

 

8.hod

DG2

4DG2

 

odpadá

 

(PU)

 

Zpracováno v systému Bakaláři