Suplování:   Úterý 13.10.2020

datum výpisu: 12.10.2020 (20:32)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

CJ

 

(A11)

supluje

Pavlíková Lucie

(MA)

O1.B

4.hod

A1

 

(A13)

supluje

Corrigan Johana

(MA)

O2.B

6.hod

M

 

(A03)

supluje

Hájková Ivanka

(PU)

O3.A

2.hod

M

 

(A05)

supluje

Cekulová Adéla

(RA)

O4.B

1.hod

TV

Dív

(TNSC)

spojí

Mlateček Ivan

(BZ)

 

2.hod

TV

Dív

(TNSC)

spojí

Mlateček Ivan

(BZ)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

5.hod

M

 

(A35)

supluje

Hájková Ivanka

(PU)

1.B

0., 4., 5., 11.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

M

 

(A37)

supluje

Dankovičová Ludmila

(RA)

 

7.hod

N2

n21

(B03)

spojí

Nečasová Jelena

(PL)

2.B

0.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XPZ)

 

0.hod

SPT

ST13

 

odpadá

 

(XPE)

 

7.hod

N2

n21

(A02)

spojí

Ropová Denisa

(VA)

 

8.hod

D

 

(B25)

supluje

Pospíšil Aleš

(VA)

 

4., 5., 11.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

7.hod

DK1

3DK1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(MA)

 

8.hod

DK1

3DK1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(MA)

3.B

7.hod

DK1

3DK1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(MA)

 

8.hod

DK1

3DK1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(MA)

 

0., 4., 5., 11.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

4.hod

M

 

(A25)

supluje

Cekulová Adéla

(RA)

 

7.hod

MS1

3MS1

(A28)

spojí

Svobodová Gabriela

(PU)

 

7.hod

DK1

3DK1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(MA)

 

8.hod

MS1

3MS1

(A28)

spojí

Svobodová Gabriela

(PU)

 

8.hod

DK1

3DK1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(MA)

O7.B

7.hod

MS1

3MS1

(A28)

spojí

Svobodová Gabriela

(PU)

 

7.hod

DK1

3DK1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(MA)

 

8.hod

MS1

3MS1

(A28)

spojí

Svobodová Gabriela

(PU)

 

8.hod

DK1

3DK1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(MA)

 

13.- 15. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

3.hod

F

 

(A37)

supluje

Cekulová Adéla

(NP)

 

6.hod

M

M2

(A27)

supluje

Cekulová Adéla

(NP)

 

7.hod

M

M1

(A26)

supluje

Cekulová Adéla

(NP)

4.B

0., 4., 5., 11.- 13. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

3.hod

ZSV

 

(A35)

supluje

Svozilová Helena

(MA)

 

4.hod

F

 

(A23)

supluje

Škvařil Luděk

(NP)

 

13.- 15. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři