Suplování:   Pátek 25.9.2015

datum výpisu: 24.9.2015 (12:22)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

O1.A

       

imat

odp

                   

O1.B

       

imat

 

odp

                 

1.A

       

imat

odp

odp

                 

1.B

       

imat

odp

 

odp

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Aula

 

imat

imat

imat

imat

imat

imat

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Apltauerová Žáková Iveta

1.hod

supl. (SJ lék)

SP

O5.B (s21)+

(B12)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

D

1.B

 

odpadá rozhodnutím ředitele

Ciková Veronika

4.hod

odpadá

VV

O1.B

 

imatrikulace

Fišová Petra

4.hod

odpadá

M

O1.A (M2)

 

imatrikulace

 

5.hod

odpadá

M

O1.A (M1)

 

odpadá rozhodnutím ředitele

Haluza Jakub

5.hod

odpadá

ZSV

1.A

 

odpadá rozhodnutím ředitele

Havlík Vratislav

4.hod

supl. (KR imat)

RU

O6.B (r21)+

(B04)

do úvazku

Chaloupková Helena

5.hod

spojeno (SV škol)

CJ

2.B (M1)

(A28)

 

Juráková Ivana

5.hod

spojeno (PD imat)

HV

O6.A (Hv)

(B34)

 
 

6.hod

změna

HV

O6.B (HV)+

(B34)

 
 

6.hod

spojeno (PD imat)

HV

O6.A (Hv)

(B34)

 

Lakomá Šárka

6.hod

výměna <<

BI

O7.A

(B23)

z 21.9. 6.hod

Mlateček Ivan

6.hod

přesun >>

ZSV

3.B

 

na 21.9. 2.hod

Moudrá Renata

2.hod

spojeno (BC DVPP)

A1

O2.A (a11)

(A01)

 
 

2.hod

změna

A1

O2.A (a12)

(A01)

 
 

3.hod

supl. (BC DVPP)

A1

O7.B (a12)

(B17)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

A1

1.A (a11)

 

odpadá rozhodnutím ředitele

Mrňková Lenka

3.hod

supl. (PD imat)

Z

O6.B

(A26)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

M

O1.B

 

odpadá rozhodnutím ředitele

Nevlud Pavel

4.hod

supl. (RA imat)

M

O8.B

(A36)

za odpadlou

Oříšková Hana

4.hod

přesun <<

D

2.A

(A18)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

D

2.A

 

na 4.hod

Pavlíková Lucie

6.hod

výměna >>

CJ

O7.A

 

na 21.9. 6.hod

Průšová Anna

4.hod

odpadá

M

1.A

 

imatrikulace

Ropová Denisa

6.hod

odpadá

A1

1.A (a12)

 

odpadá rozhodnutím ředitele

Staňková Alena

6.hod

změna

A1

O5.B (a11)

(A16)

 

Svobodová Gabriela

1.hod

přesun <<

CH

O4.A

(A25)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

CH

O4.A

 

na 1.hod

Škvařil Luděk

4.hod

spojeno (CH imat)

M

2.B (Č1)

(A23)

 

Vanča Jaromír

2.hod

spojeno (AM dov)

N2

4.B (n22)+

(B03)

 
 

3.hod

spojeno (AM dov)

N2

2.B (n21)+

(A05)

 

Zbořilová Vendula

3.hod

supl. (VJ imat)

TV

O3.A (Chl)

(TvK)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (VJ imat)

TV

O3.A (Chl)

(TvK)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

TTV

1.B

 

odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři