Suplování:   Úterý 19.9.2017

datum výpisu: 18.9.2017 (11:48)

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

A24

         

zkou

                   

A33

 

zkou

                           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bálintová Zuzana

5.hod

supl. (SR PN)

BI

3.A

(B25)

dozor, dohled

 

7.hod

spojeno (MU dov)

TV

1.A (Chl)

(T1)

 
 

8.hod

spojeno (MU dov)

TV

1.A (Chl)

(T1)

 

Berard Marion

2.hod

změna

FR

O6.B (f21)+

(A24)

 
 

2.hod

spojeno (NJ krev)

FR

O6.B (r21)+

(A24)

 

Doleželová Marcela

před 3. hodinou dohled 3.patro A3

 

Dopita Jaroslav

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

spojeno (DL lék)

IVT

O3.B (IVT1)

(B31)

 
 

6.hod

spojeno (DL lék)

IVT

O3.B (IVT1)

(B31)

 

Hájková Ivanka

5.hod

supl. (PU lék)

M

3.B

(A31)

za odpadlou

Haluza Jakub

3.hod

spojeno (ML ex)

SPV2

O8.A (4sv2)+

(B34)

 

Jančíková Marie

4.hod

spojeno (DL lék)

IV

2.A (2IV1)+

(A21)

 

Krahulcová Iveta

1.hod

spojeno (MM EU)

F

O2.A (a11)

(A27)

 
 

1.hod

supl. (HD ex)

F

O2.A (a12)

(A27)

za odpadlou

Lakomá Šárka

3.hod

spojeno (KL sout)

BI

O2.A (Chl)

(A11)

 
 

3.hod

supl. (SR PN)

BI

O2.A (Dív)

(A11)

do úvazku

Marková Magdaléna

2.hod

spojeno (OH ex)

CH

3.A (Dív)

(A34)

 
 

2.hod

supl. (MU dov)

CH

3.A (Chl)

(A34)

za odpadlou

Přikrylová Dita

4.hod

spojeno (ML ex)

M

O1.B (Dív)

(A02)

 
 

4.hod

supl. (KL sout)

M

O1.B (Chl)

(A02)

za odpadlou

Rašková Hana

2.hod

odpadá

M

4.A

 

exkurze

 

4.hod

spojeno (PU lék)

MS1

2.B (2ms1)

(A24)

 

Romášek Marek

1.hod

spojeno (DL lék)

VDT

O7.A (VDT1)

(B21)

 
 

2.hod

spojeno (DL lék)

VDT

O7.A (VDT2)

(B21)

 
 

4.hod

supl. (MM EU)

A1

O8.A (a12)

(B11)

za odpadlou

 

8.hod

spojeno (DL lék)

VDT

3.A (VDT1)

(B21)

 
 

9.hod

spojeno (DL lék)

VDT

3.A (VDT2)

(B21)

 

Ropová Denisa

2.hod

supl. (MM EU)

A1

O2.B (a11)

(A16)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (HD ex)

A1

1.B (a12)

(A36)

za odpadlou

Salajová Alena

3.hod

změna

SP

O5.A (s21)

(A38)

 
 

3.hod

spojeno (NJ krev)

SP

O5.B (r21)+

(A38)

 

Svobodová Gabriela

1.hod

odpadá

BI

O8.B

 

exkurze

 

3.hod

supl. (SC BOZP)

BS2

O8.A (4BS2)+

(B23)

za odpadlou

Šimková Lucie

3.hod

přesun <<

CH

O3.B

(A34)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

CH

O3.B

 

na 3.hod

Šišková Jana

1.hod

spojeno (HN ex)

M

2.A (Č1)

(A21)

 
 

2.hod

spojeno (HN ex)

M

2.A (Č2)

(A21)

 

Škvařil Luděk

1.hod

spojeno (OH ex)

F

3.A (Dív)

(A35)

 
 

1.hod

supl. (MU dov)

F

3.A (Chl)

(A35)

za odpadlou

Vanča Jaromír

6.hod

změna

N2

O7.B (n21)+

(A18)

 
 

6.hod

spojeno (NJ krev)

N2

O7.A (r21)

(A18)

 
 

před 4. hodinou dohled budova B

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři